Видалити Gatmog Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Gatmog Search. Це керівництво Gatmog Search видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Пошукова система і домашній сторінці був раптово замінює https://gatmog.com сайту? Якщо так, то новина не дуже добре. Зовнішній вигляд сторінки є чітким свідченням інфекції. До браузера викрадач інфекції, щоб бути точним. Викрадач і сторінки йдуть рука об руку, так що якщо ви бачите https://gatmog.com, немає ніяких сумнівів, що паразита також у вашій системі. Не варто панікувати. Так, це правда, що ваш комп’ютер в даний час хостинг викрадач, але це також вірно, що ваша ситуація могло бути набагато гірше.

Викрадачі не може зрівнятися з трояни і вимагачів штук, коли справа доходить до рівня небезпеки. Вони, безумовно, менш шкідливі. Але знову ж таки, “менш шкідливі” не є таким же, як “нешкідливий”. Звичайно, не. Немає такого поняття, як нешкідливий кібер загрози. Всі вони викликають якісь питання. Цей викрадач включені. Не роблять помилку, думаючи, що це не може завдати вам будь-яку шкоду. Він може, і він буде, якщо ви дозволите це. Якщо ви даєте йому достатньо часу на борту може навіть викликати деякі необоротні пошкодження. Все це залежить від вас. Зробити правильний вибір і видалити його, поки не стало надто пізно.

Викрадач займає повний контроль над усіма ваш браузер. Вона вносить зміни в параметри їхніх облікових записів без вашого дозволу. Це, як ви опинилися з https://gatmog.com сайт як нової домашньої сторінки та пошукових системах. Ви відкрили ваш браузер один день і сторінки вже існує. І ви не можете позбутися від нього. Ви не можете видалити його. Незалежно від того, що ви робите ви нездатні повернутися попередній двигуна. Викрадач не дають вам змогу. Отже, ви змушені використовувати https://gatmog.com для пошуку в Інтернеті. Це коли все стає складним. Цей домен не може бути довірено відобразити безпечний та точні результати пошуку. Він асоціюється з викрадач врешті-решт. Нічого, що він показує, перевіряється. Звичайно, там можуть бути деякі абсолютно безпечні результати вздовж згенерований ті, але більшість з них пошкоджено.

Крім того, ви не можете сказати, що є що, якщо ви натиснете. При натисканні, однак, є занадто великий ризик. Якщо вам пощастило під загрозу посилання, ви може легко перенаправляються до небезпечних сторінки, повний інфекцій. Звідти один клік не так або ні, клацніть на всіх, і завантажити більше паразитів у вашій системі. Викрадач піддає вас до ризику постійне шкідливих програм. Не кажучи вже, що його руїни веб-серфінг. Кожен раз, коли ви йдете в мережі, перешкоджає шкідниками. Він перенаправляє ваших пошуків атакують вас з оголошеннями Годинники зміст сторінок, уповільнює браузери, і т. д. Це робить безлад. Серфінг в Інтернеті не є ні весело не безпечно більше. Зробіть собі ласку і видалити порушник якомога швидше. Скористатися нашим видалення гідом нижче, щоб допомогти вам зробити це вручну.

Як викрадач потрапили не розуміючи ваші? Правда в тому, що шкідника обмануті ви в даючи йому дозвіл на в’їзд. Без дозволу, не прийому. Звичайно, не питав беззастережно як вона залишає занадто багато місця для відмови. Раніше трюки. Одним з найбільш часто використовуваних інфільтрації методи є freeware комплектації. Завжди бути напоготові, коли ви завантажити безкоштовні програми з Інтернету. Іноді інфекцій подорожі в комплекті з ними, і якщо ви не помітили їх на час, вони ввести систему спокійно. Абсолютно пам’ятайте про те, що в даний час встановлено, вибрати для користувача настройки і перевірте весь комплект додаток від app. Якщо ви помітили, що-небудь, що ви не хочете, просто зняти з неї виділення. Стандартні параметри не надають цю можливість.

Видалення Gatmog Search

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Gatmog Search з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *