Видалити GamerzLand Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити GamerzLand Search Virus. Це керівництво GamerzLand Search Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Пошук GamerzLand є nasty браузер викрадач інфекції. Якщо домашньої сторінки отримує раптом перейшов на GamerzLand пошуку, переконайтеся, що ви інфіковані. Викрадач вже у вашій системі, і цей перестановки є першим ключ свою присутність. Зайве говорити, твої відчуття тут немає великого. Викрадачі не роблять приємним орендарям. Навпаки. Вони є ідеальним поєднанням марно, дратує і небезпечно. GamerzLand пошук нічим не відрізняється. Не чекайте нічого вигідно, щоб вийти з ним час у вашій системі.

Правда в тому, що ви будете страждати постійної вторгнень кожен день поки той момент ви повністю видалити її з вашого комп’ютера. Це саме те, що ви повинні робити. Як тільки ви помітите, що попередній Домашня сторінка була замінена на GamerzLand пошуку, прийміть той факт, що ви маєте справу з веб-переглядача викрадач і почати шукати вихід. Чим раніше ви знайти і видалити його, тим краще для вас і благополуччя вашій системі. З іншого боку, більше часу шкідника витрачає на борту, більше проблем і це викликає головний біль. Не витрачайте свій час у непотрібні дебатів. Викрадач має йти. Зараз!

Як тільки цей шкідник вводить, негайно само після ваш браузер. Вона бере контроль над їх і ваша думка вже не актуально. Як ми вже говорили, шкідниками замінює вашу домашню сторінку GamerzLand пошуку і вашу пошукову службу з http://gmrlnd.com. Пошукова система буде тепер перенаправляти результат від сторінок http://search.yahoo.com так що шахраї позаду викрадач може заробити дохід pay-per-click. Це ще не все, хоча. Тепер, коли викрадач має повного контролю над раніше надійний браузерів, ви постійно піддаються ризику шкідливих програм. Ніщо не відображається на екрані може бути надійним.

Хакери повинні доходів, вони все одно, якщо посилання та результати, які ви бачите безпечний чи ні. Гірше те, що більшість з них пошкоджено. Якщо ви натиснете на не той, ви автоматично інсталювати більше інфекцій у вашому комп’ютері, вже заражених і неефективні. І ви стати спонсором хакерів в той же час. І вашої діяльності в Інтернет ефективно зруйнований. Браузер в світі стає нездійсненним завданням. Реальною проблемою. Ти страждаєш постійної вторгнень. Ви, перенаправляються до тінистих сайтів весь час. Додаткові вкладки будуть відкриватися з власної волі. Екрані отримує покриті рекламні ролики, які не йдуть. Це кошмар і будуть дуже полюбляєте.

Уявіть собі, отримати будь-яку робота онлайн за таких умов. Це неможливо. Викрадач робить вам уникнути, використовуючи власний ПК. Вам не доведеться миритися з усім, що. Як тільки ви позбудетеся від Gamez і пошук, все буде повернутися в нормальне. Там буде більше немає редиректів, немає більше оголошень, і ви отримаєте вашу домашню сторінку та пошукових системах назад занадто. Ваша машина буде почали виконувати зазвичай знову. Видалити викрадач. Зробити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті.

Як ви застрягли з цей паразит? Часто завантажити програми з неперевірених джерел? Та установлюючи ці програми, ви виберете для користувача настройки або основні з них? Якщо ви виберете основні з них, ви повинні змінити ваші звички. Під ними встановлення є повністю автоматичному і ви не мають контролю в той час як індивідуальні ті, які дають вам можливість побачити, що ви кажете, так, щоб. Програма відкриє список всіх додаткових додатків, які ви маєте намір встановити. Хто видалить усі. Такі “бонуси” частіше за все не є зловмисним, і якщо ви не перешкоджають їх введення в строк, ви повинні мати справу з ними пізніше. Пам’ятайте, що наступного разу ви встановити програму.

Видалення GamerzLand Search Virus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити GamerzLand Search Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *