Видалити Fortpush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Fortpush.com сповіщення, що спливаючі веб-переглядачі, не заслуговує на довіру. Раптової появи вказує присутності в рекламне програмне забезпечення на вашому пристрої. Чим раніше ви розумієте, це, тим краще. Всі ваші браузери зазнають впливу – Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Microsoft краю. Жодний застосунок не застрахований. Після того, як паразит встановлює себе, вона перетвориться веб-браузери оголошення відображення інструментів.

Всі види реклами наповнить вашу екран. Більшість з них, як відомо, сприяють ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, знижки, і т. д. І ви побачите, що рекламні змісту буде дуже привабливою для вас. Це тому, що рекламне шкідників направлений на отримання спеціально цільової реклами, що ви будете частіше натискати на. Кожен клік, що ви робите буде генерувати прибуток творцям за реклами, і сторінок, сприятиме. Підняти свій шанс на успіх, зловмисні програми шпигун на ваших дій в Інтернеті та збирання даних як перегляду історії та пошукові запити.

Але як цього докучливих паразита вдалося проникнути на комп ‘ ютері? Ви повинні знати, що рекламне не можу зламати свій шлях в. Єдиним способом для того, щоб отримати доступ є, якщо ви встановити самостійно. Це часто відбувається, без вас навіть підозрюючи про це. Це може бути щось само просто, як клацніть на тінистій оголошення або посилання, або вибравши швидкий тип установки. Інші способи отримати пристрій інфіковані рекламне програмне забезпечення є через спам-листи, torrent файли і підроблені оновлень.

Якщо ви час недбало і не звертати увагу на те, що ви робите онлайн, було б дуже легко потрапити в пастку, встановити хакерів. Вони процвітають завдяки вашому наївність. Навчитися читати дрібний шрифт і подумайте двічі, перш ніж натиснути на ‘Я згоден’ кнопку. Коли це можливо, інсталяції в режимі вибіркової інсталяції і не забудьте зняти виділення будь-яких додаткових програм, оскільки це є як шкідливі програми є можливість ковзання непомітно на вашій машині.

Немає нешкідливі програми, рекламне ПЗ. Вона здатна серйозної шкоди для веб-браузера, зробивши його слабкі, повільно і ненадійні. Кожен день ви будете отримати кишіли більш сумнівною рекламу, яка може призвести до небезпечних джерел. Послугами пов’язані з adware паразит-це загальна пролом в вашу конфіденційність. Вашої чутливої інформації, наприклад, паролів, номери кредитних карток тощо можна легко отримати здобуває хакерів, які прагнуть скористатися бідні ситуації.

Не дозволяйте злочинців перемогти! Видалення шкідливих програм і відновити контроль над веб-браузерів! Тільки, щоб позбутися від паразитів буде вам покласти край нон стоп оголошення атак і постійний моніторинг ваших дій в Інтернеті.

Видалення Fortpush.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Fortpush.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *