Видалити Feed.easy-pdf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Feed.easy-pdf.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Feed.easy-pdf.com. Це керівництво Feed.easy-pdf.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є nasty паразити, які прагнуть взяти під контроль браузер жертви, їхні власні зловмисних цілях. Feed.easy-pdf.com shady сайт, існування яких вказує на браузер викрадач інфекції на вашому комп’ютері. Як тільки цей шкідник кібер вторгається в вашому браузері, все пекло величе. По-перше, жертва отримує кишіли багато оголошень, перериваючи нормальний досвід перегляду.

Таких інтрузивні оголошень, як відомо, важко позбутися. Незалежно від того, скільки разів ви натиснули на кнопку “закрити” вони будуть продовжувати з’являтися повторно, поки відкриті вікна веб-переглядача. І це ще не все. Браузер викрадачів є влада, щоб замінити не тільки свою домашню сторінку, але нові вкладки сторінок і пошукових системах, а також. На їх місці буде показано Feed.easy-pdf.com веб-сторінки.

Це не рідкість для викрадач встановити інших сумнівних розширень до браузера, не турбуючи просити вашого дозволу. Що ще гірше, про викрадачів, тому що вони легко можуть викрасти особисту або фінансову інформацію.

Remove Feed.easy-pdf.com
The Feed.easy-pdf.com Virus

Найбільш поширеним засобом поширення викрадач включають спам-листи, вкладення електронної пошти та виконувані файли пакетів програмного забезпечення, інфікованих оголошення та посилання, корумпованих torrent файли, повідомлень підроблені оновлення тощо. Спам-листи, часто отримують недооцінювати користувачами. Відкривши повідомлення електронної пошти від невідомих відправників ви ризикуєте, надаючи доступ до небезпечних паразитів, які покладаються на наївність і недбалості.

Хоча онлайн, ви повинні платити пильну увагу на те, що ви клацніть на. Обачність є ключовим захищений від небезпечних вірусів. Якщо потрібно оновити або завантаження вмісту з Інтернету, переконайтеся, що ви використовуєте офіційний і ліцензованих джерел. Не сліпо довіряти випадкових спливаючих вікон, які закликають вас дотримуватися сумнівні посилання.

Викрадач, основною метою є генерувати прибуток шляхом pay-per-click схемою. Більше кліків користувач робить на утримання відображувану оголошень, більше доходу, то воно буде нести для хакерів та підвищено сторінок. Але з викрадач на комп ‘ ютері є не просто відчуваю великі незручності у вигляді величезної оголошень напад. Ні. Існування таких шкідливих паразитів ставить конфіденційності ризику.

Ви не хочете тямущою інформації такі як але не обмежуючись ними паролі, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, IP адреси, Ідентифікатор входу, т. д., щоб потрапити в руки кібер-злочинці, ви? Ну, якщо ви просто стояти і нічого не робити, це буде неминуче. Ви повинні діяти швидко, щоб відновити контроль над вашого браузера. Тримайте ваш онлайн-безпеки та конфіденційності від отримання скомпрометовані, негайно видалення цього браузера викрадач зі свого ПК. Нижче цього пункту ви знайдете докладні інструкції про те, як ви можете успішно позбутися від цей паразит.

Видалення Feed.easy-pdf.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Feed.easy-pdf.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Feed.easy-pdf.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *