Видалити Dregol.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Dregol.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Dregol.com. Це керівництво Dregol.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Dregol.com є інший ненадійного пошукової системи, який здатен змінювати на основні веб-браузери-Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome без вашого дозволу. Таким чином, програми були розділені як викрадач браузера.

Dregol.com дуже схожий на Binkiland, Vosteran, Astromenda і Taplika браузер викрадачів. Найпомітнішою зміною зроблені Dregol.com є модифікацією домашньої сторінки і пошукові системи за умовчанням. Насправді, це просто так працювати викрадачів-після того, як вони проникнути ваш ПК, необхідне не затвердження реалізувати будь-які зміни на ньому, яка безумовно може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Однак, що більш цікаво, є той факт, що ви не можете пригадати, установки програми в системі, і це, безумовно, буде турбувати вас.

По суті, Dregol.com не потребує будь-якого схвалення, щоб проникнути в комп’ютер. Цей викрадач є настільки кваліфікованої, що він може зробити вас встановити самостійно навіть не усвідомлюючи цього. Найчастіше, Dregol.com входить ПК, що входять до складу інших програм, оскільки вона забезпечує можливо найпростіший відправною точкою для нього. З цієї причини щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині, вам варто прочитати всі зазначені строки й умови, що надаються Майстер установки. В іншому випадку ваш будуть випробовувати з питань безпеки.

У випадку Dregol.com інфільтратів вашої системи, викрадач буде не тільки замінити вашу домашню сторінку і пошук постачальника, але вона також буде додати розширення до браузера Mozilla Firefox. Проблема тут в тому, що це розширення не можна видалити за допомогою панелі керування. Таким чином, необхідно встановити законних шкідливої інструмент на вашу віртуальну машину, яка призведе до видалення всіх потенційно небажаних програм з вашого комп’ютера.

Remove Dregol.com
The Dregol.com Virus

Після установки на комп’ютері, Dregol.com починається повінь монітор з численних комерційної реклами та зв’язків. На жаль, це не дуже легко розпізнати ці посилання, щоб ви могли їх відкрити випадково і й отримаєте перевели деякі пошкоджені сайти з шкідливого вмісту. У такому випадку віртуальної машини, ймовірніше за все, отримаєте встановлено зловмисне програмне забезпечення. З цієї причини зберігаючи Dregol.com система не рекомендується.

Як уже згадувалося вище, не можна видалити Dregol.com через панель керування повністю тому, що ви все одно доведеться видалите розширення для Mozilla Firefox і змінити домашню сторінку і пошук постачальника себе. Таким чином, методом ручного видалення може бути важким для вас. Тим не менш, ви завжди можете використовувати автоматичне шкідливих програм видалення інструмент, який може бути набагато більш ефективним при цьому.

У випадку, якщо ваш сеанси перегляду були переведені в ненадійних веб-сайтів, порушення безпеки файлів, це дуже ймовірно, що рекламне ПЗ додатків може вдалося проникнути в віртуальної машини. В результаті, деякі інфекції можуть бути приховані в систему, і вони можуть дозволити деякі кібер-злочинці, щоб отримати доступ до вашого ПК і вкрасти ваші конфіденційні дані. У такому випадку єдиний спосіб, щоб повністю стерти будь-яких загроз з системи та захисту ваших особистих даних від крадіжки, полягає у використанні автоматичний безпеки програми. Використовуючи його, всі приховані інфекцій може бути розташована і негайно видалені.

Dregol.com можуть бути видалені вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

Видалення Dregol.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Dregol.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *