Видалити DownloadMuze Search Plus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove DownloadMuze Search Plus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити DownloadMuze Search Plus. Це керівництво DownloadMuze Search Plus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

DownloadMuze Search Plus є розширення для браузера. Утиліта продається як інструмент оптимізації пошуку. Це покращує ваш сеанси перегляду. Він пропонує послуги включають вибір користувацьких веб-браузер, підтримання бар посилання та полегшуючи пошук-сесій. DownloadMuze Search Plus можна знайти на веб-магазину Chrome. Якщо ваші роботи або навчання залежать від пошуку інформації в Інтернеті, ви можете зробити спробувати це ОК. Це було б помилкою. На думку фахівців безпеки, DownloadMuze Search Plus є браузер викрадач. Ізгоїв інструмент піддає користувачам ризики, втручаючись в їх перегляду клієнта внутрішніх настройок, змінюючи їх результати пошуку та моніторингу їхню діяльність в Інтернеті.

Якщо ви не придбали DownloadMuze Search Plus з веб-магазину Chrome, ви напевно, цікаво як і коли він отримав встановлений на ваш веб-браузер. Є розумні пояснення. У якийсь момент ви були обманом дозвіл для його установки. Зловісний програма використовує кількома розповсюдження векторів. Найбільш поширені темно візерунок комплектації. Викрадач може звикати до піратської утиліти, шматок freeware або умовно. Завантажити клієнт буде пропонувати ви DownloadMuze Search Plus як бонус інструмент. Параметр за промовчанням буде включати застосунку в цьому процесі. Опускаючи читати умови і зміни цього параметра призведе це отримувати доступ до вашої системи.

Деструктивна DownloadMuze Search Plus можуть бути приховані за вкладення до спам-лист. У повідомленні шахрая буде пояснити, що Він посилає вам документ на важливе питання. Зробити фіктивні сповіщень, здається, справжній, він може уявити собі, як представник справжньої компанії або організації. Якщо ви отримали повідомлення електронної пошти, ви не очікували, доказ контакти, щоб переконатися, що відправник – хто він стверджує. Загалом, ви повинні бути обережні про джерел ви довіряєте. Пошкоджено веб-сайти і під загрозу посилання можна отримати ваш комп’ютер інфікований після одним натисненням кнопки. Під час введення зловмисних домену, завантажити автономні шкідливих програм почнеться автоматично. Робити ваші дослідження на незнайомі сайти а тільки слідувати посилання від людей, ви впевнені, що ви можете довіряти.

Remove DownloadMuze Search Plus
The DownloadMuze Search Plus Virus

Хоча DownloadMuze Search Plus дозволяє користувачам вибирати їх кращим пошукову систему, змінює свою домашню сторінку і за замовчуванням пошукову службу до певного сайту. Ви змушені будуть проводити пошук по apps.searchalgo.com, поки викрадач активним на вашій системі. Інтрузивні інструмент не дозволяє користувачам повернутися до їх власні налаштування. Зміни додаються для мети. Результати пошуку будуть маніпулювати включити підтримуваних веб-сайтів. Це як DownloadMuze Search Plus робить прибуток за його розробниками. Таємне програма генерує дохід, розгорнувши pay-per-click система. Кожного разу, коли користувач натискає на рекламну посилання, певну суму нагороджений власником відповідного домену.

Існує два підходи до приведення підтримуваних вміст увагу користувачів. Втручаючись у веб-браузері тільки отримує до цих пір. Більш ефективний метод полягає у відображати рекламні повідомлення. DownloadMuze Search Plus наповнить вашу екран з спливаючі вікна спливаючі, банери, freebies, купони, інтерстиціального плаваючою контекстна, перехідний, inline та порівняння оголошення. Вікна покаже вам ексклюзивні пропозиції для Різне товарів народного споживання, як одяг, аксесуари, технологічні пристрої, меблі, прикраси, спорт передач, Садовий інвентар, ігри та інші елементи. Увагу, що викрадач не перевірити надійність це призводить до веб-сайтів. Це на краще уникнути небажаних реклами.

Інші загрозі навколо DownloadMuze Search Plus позах є крадіжки даних. Крадькома програма треки користувачів перегляду сесій і запису інформації, що зберігається у веб-браузері. Вона буде отримати ваш серфінг історії, печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, поштовий індекс, демографічні дані, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, Факс, імена користувачів, паролі та фінансових облікові дані. Люди за викрадач буде продавати зібрав вводу не прошу вас дати вашого дозволу або розповідати вам про свої наміри. Ви не знаєте, які види дані були зібрані на вас, або хто придбав його. Люди, які купили свої дані можуть бути кібер-злочинців.

Видалення DownloadMuze Search Plus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити DownloadMuze Search Plus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *