Видалити Cobalt Virus | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Cobalt Virus. Це керівництво Cobalt Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

Кобальт і входить до n-ний троянський кінь сім’ї. Якщо ви в даний час-інфіковані його, ви перебуваєте в дуже поганої ситуації. Інфекція експлуатує уразливість останній знайдений документа (CVE-2017-11882). Незважаючи на те, що Microsoft вже є латка цей недолік безпеки, багато користувачів комп’ютерів не інсталювати нові оновлення безпеки. Якщо ви серед них, що пора приймати заходи. Кобальт є вірус, дуже небезпечно. Хакери можуть використовувати це викликає всі види шкоди вам і вашій машині. Це троян йдеться про. Ви ніколи не можете знати, що робить Троян або що вона може робити далі. Все це залежить від того, що хакери потрібно в той час. Ось чому цей паразитів, можуть бути настільки небезпечні.

Крім того, кобальт є дуже потайливі. Він може витрачатися досить багато часу у вашій системі, перш ніж ви помітите, що щось не так. Якщо ви вже знаєте ситуації, вважайте себе щасливчиком. Вжити негайних заходів проти кобальту. Чим більше часу він проводить у вашій системі, більше проблем викликає. Шкідника завжди працює у фоновому режимі, як він завантажує разом з вашої ОС. Не допоможе перезавантаження комп’ютера. Єдиний вихід є видалення. Повне видалення! Таким чином, не втрачайте часу і скоротити готелю кобальт перебування якомога коротшим.

Як ми вже говорили, кобальт працює разом з вашої системи, і це працює нон стоп. Як класична Троян вона спілкується з своєму розробників за допомогою команди і контроль служить. Таким чином, шахраї контролювати все. Вони можуть використовувати Trojan вимкнути антивірусну програму і встановити більше паразити на вашій системі. Або вони могли використовувати його, щоб перетворити ваш комп’ютер в частиною ботнет і використовувати його для кібернападів, який протизаконно. Все це залежить від їх потреби. Якщо вони хочуть кібер валюти, вони можуть використовувати шкідника перетворити ваш комп’ютер в монети Шахтар. Монета гірській процес є неймовірно руйнівних для ПК, які він здійснює. Ось чому шахраї використову. Крім того, троянів як кобальту служити backdoor вимагачів.

Хакери потреби деяких миттєвих грошових коштів, вони можуть інфікувати комп’ютер вірусом шифрування файлу і шантажувати вас за гроші. Вони також можна стежити за вас і вкрасти ваші приватні дані. Крім того, наявність троянських поодинці призводить до комп ‘ ютера до underperform і аварії весь час. Шкідника вносить зміни в настройки за промовчанням, і ваші програми не завантажується правильно. Це справжній кошмар. І все це тому, що ви не інсталювати останні виправлення для системи безпеки. Тепер ви повинні мати справу з цими махінаціями. Дотримуйтесь нашим гідом видалення нижче і позбутися від кобальту якомога швидше. Чим раніше пішло таке діло, тим краще.

Як кобальту будучи розподіляється онлайн? В даний час шкідника орієнтована в основному російськомовних користувачів через спам повідомлення електронної пошти. Хакери, як правило, написати від імені відомих компаній, організацій, поліцейських департаментів, поштових відділеннях, т. д., щоб вивідати жертв відкриваючи повідомлення та вкладення завантаження. Завжди приступити з обережністю, коли ви отримаєте лист від невідомий відправник. Особливо, якщо вона починається з “Шановний friend/ клієнта”.

Законні фірм завжди використовувати своє справжнє ім’я звернутися до вас. Отже, будьте обережні. Перевірте, якщо адреса електронної пошти відправника відповідає за адресою повідомлення нібито від компанії. Якщо цього не відбувається, ви знаєте, що робити. Видалити його негайно і завантажити що-небудь. Не робіть кіберзлочинців робота простіше, будучи недбале і розсіяний. Це те, що вони сподіваються. Довести їх неправоту і зберегти ваш комп’ютер безкоштовно інфекції.

Видалення Cobalt Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Cobalt Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *