Видалити ChromeSearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove ChromeSearch.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити ChromeSearch.info. Це керівництво ChromeSearch.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

ChromeSearch.info — черговий шкідливий сайт там. Це також передвісником погана новина для вашої системи. Побачивши це кожен раз, коли підключення до Інтернету, переконайтеся, що ваша машина більше не є інфекції безкоштовно. Він інфікований браузер викрадач шкідників. Якщо ви ще не розглядалися викрадач перед, підготовка кілька сюрпризів. Погані. Викрадачі вважаються неймовірно дратує, нав’язливими і втручання шкідників.

ChromeSearch.info, у складі класичний цієї сім’ї, не диференціювати. Не чекайте, що-небудь гарне прийти з того, що це на борту. Вам буде дуже розчарована. Замість того, сподіваючись, що загроза є нешкідливим і ігнорування, усвідомлювали факти і почати шукати спосіб, щоб позбутися від нього. Це те, що ви повинні зробити, і ви повинні зробити це якомога швидше. Прийняти вигляд ChromeSearch.info сайт як Попереджувальний знак, насправді і прислухатися до його. Викрадач ховаються десь в кутах вашого системи. Знайти точний приховування плашкові і видалити його не думаючи про це. Ця інфекція ніколи не буде корисним для вас. Навпаки. Позбутися від нього, поки ще не занадто пізно. Затримки призвести до жалю.

Як знати, що ви інфіковані? По-перше, ви побачите на ChromeSearch.info весь час, коли ви знаходитесь в онлайн. Його буде відкрито у нових вкладках, і ви будете перенаправляються до нього нон стоп. Він навіть замінити ваш попередній домашньої сторінки та пошукових системах, за вашою спиною та заборонити змінювати їх назад. Крім того, перегляду веб-сторінки зміниться значно. Не можна здійснювати навігацію в Інтернеті зазвичай більше.

Remove ChromeSearch.info
The ChromeSearch.info Virus

Викрадач заважає на кожному кроці. Він впроваджує всіх ваших браузерах з оголошеннями всіх форм і форм. Але не уявити оголошення або два. О, немає. Рекламні ролики є незліченні, і вони з’являються весь час, що охоплює весь екран блокує вміст сторінок. Уявіть собі, отримувати будь-якої роботи в таких умовах. Це неможливо. Кожен сайт, який ви відкриваєте є важкий на банери, купони, угод, у текстах, пропозиції та будь-які інші форми оголошення, ви можете думати про. Незалежно від того, що ви робите рекламні ролики не зникають. Вони навіть став більш агресивним день за днем.

Все це через nasty-викрадач. На додаток до подразнення, ви страждаєте ви також піддаються ризику шкідливих програм весь час. Нічого, що ви бачите на екрані не надійні і легко в кінцевому підсумку можна перенаправлено до пошкодженого сторінки, повний шкідливих програм. Але чекати. Існує більше. Викрадач також ставить конфіденційності ризику. Це шпигунів на вашому і збирають конфіденційні відомості, які надсилаються на кіберзлочинців за ним. Ця інформація використовується не тільки для кращого маркетингу, хоча. Може використовуватись зі зловмисними намірами як фінансового шахрайства, крадіжки ідентифікаційної інформації. Зберегти себе від неприємностей і Видаляння інфекція вашу машину як можна швидше. Якщо ви хочете, щоб зробити це вручну, дотримуйтесь нашим гідом нижче. Якщо ви віддаєте перевагу автоматичні рішення, завантажити програму шкідливої, щоб робити роботу за вас. Так чи інакше, діяти швидко. Час не є вашим другом.

Як ви в кінцевому підсумку застрягли з цього викрадач? Ми розповімо вам. Саме через ваші неуважності. Такі інфекції не може увійти без вашого дозволу. Звичайно, вони прагнуть його в sneakiest чином, і якщо ви занадто неуважний і недбалості, ви даєте йому не розуміючи. У майбутньому бути більш обережним, коли ви онлайн. Завжди тримайте ваші гвардії. Триматися подалі від тінистих сайтів. Не натискайте на будь-які оголошення, які ви бачите. Не відкривайте електронні листи від незнайомців. Використовуйте лише надійні завантаження джерел. Будьте обережні з повідомленнями та посилання, які ви отримали в соціальних медіа. Один необережний рух і паразита входить вашої системи за вашою спиною. Бути більш пильними та обережними. Пильність тримає інфекцій геть. Недбалості запрошує їх дюйма

Видалення ChromeSearch.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити ChromeSearch.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *