Видалити Chrome Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Chrome Weather Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Chrome Weather Virus. Це керівництво Chrome Weather Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Chrome погода не є корисні програми, вона претендує. Незважаючи на те, що вона забезпечує прогноз погоди, це просто фасаду. Прикриття, щоб відвернути вас від з’ясувати, що програма фактично робить. Програма підпадає під егідою adware інфекції. Це рекламне. Вона претендує бути корисним лише, щоб ви тримати його на борту, так що він може зробити те, що вона була не мала. Не дозволяйте йому.

Як тільки ви помітите свої шкідливі розширення додається до всіх своїх веб-переглядачах, вжити заходів. Почати шукати схованку Chrome погода і видалити його після відкриття. На щастя для вас, adware інфекцій вважаються відносно легко вирішувати. Однак, ви повинні діяти оперативно. Цей шкідник не є нешкідливим. Якщо з огляду на той час, він буде робити повний безлад вашої діяльності в Інтернет.

Чим довше залишається в asware, більше проблем, це викликає. Ці проблеми можуть почати, як маленькі і незначні, але вони ростуть у тяжкості, як час проходить. Не дозволяйте цього сценарію розвертатися. Видалити з adware, перш ніж це вдасться, в результаті чого деякі необоротні пошкодження. І, з часом воно почне. Питання в тому, ви збираєтеся дати йому або ви збираєтеся захистити вашу машину. Вибирайте з розумом. Все це залежить від вас.

Remove Chrome Weather Virus
The Chrome Weather Virus

За реклами метою є підвищити веб-трафіку на певні сторінки і тим самим дохід pay-per-click для своїх розробників. Він робить це, бомбардування ви з тонни ненадійні оголошення та посилання. Весь екран затоплений банери, купони, пропозиції, спеціальних пропозицій, в текстів, кращі ціни, порівнянь, спливаючі вікна, відеооголошення і майже будь-які інші форми реклами, ви можете думати. Навіть сторінок, який колись безкоштовне, тепер важкий на оголошення. Що ще гірше, якщо ви натиснете на ці оголошення, хакери заробляють гроші. За ваш рахунок. Кожен з ваших кліків наповнює кишені. Існує більше, хоча.

Натиснувши також ставить вас на ризик. Ризик шкідливих програм. Оголошення не можна довіряти. Більшість з них приховати більше інфекцій в них або вони призводять до сторінок, повне інфекцій. Іноді один клік є достатньо для завантаження цих інфекцій. Так, ваші кліки рівні вашої згоди. І не думаю, що ви можете уникнути оголошення. Вони дуже багато, і вони скрізь. Це, крім дратує вас, також призводить до машини, щоб underperform.

Комп ‘ ютер починає відставати, аварії і заморозити часто. Деякі старі машини можуть навіть валитися повністю. Ваш браузер боротися, щоб показати вміст правильно через оголошення бомбардування. Навіть підключення до Інтернету може стати unstable. Все це з-за реклами. Не терпить його махінаціями. Вона приносить вам нічого доброго. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті і видаліть його, раз і назавжди. Це зробити і заробити подяку вашого майбутнього самоврядування.

Як неприємні adware заразити вас без тебе реалізації? Один з найпопулярніших і часто використовуваних методів, називається freeware комплектації. Будьте дуже обережні під час встановлення безкоштовних програм, як ви не знаєте, що ще може бути прикріплені до них. З метою запобігання небажаних програм від встановлені на вашій машині, вибір на користь майстра розширені установки. Всупереч тому, що люди говорять це не підходить для фахівців у сфері ІТ тільки. Це займе більше часу, але це також дає вам можливість перевірити весь комплект програми, програми і зніміть всі додатково додається додатків. Це зробити. Такі додаткові частіше за все не є зловмисним, і не потрібно їх на борту. Вимкніть всі з них, і якщо ви хочете, ви можете закінчити все ще установки програми вам спочатку планувалося створити.

Видалення Chrome Weather Virus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Chrome Weather Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *