Видалити Cache Killer Virus | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Cache Killer Virus. Це керівництво Cache Killer Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

Кеш вбивця є інструментом, призначені для підвищення онлайн-безпеки. Це буде видалено кеш, тим самим стирання збережені дані з форми. Останній може використовуватися для викрасти особисту інформацію і рубати людей. Хоча застосунок може звучати добре на папері, реальність навколишнього його не набагато відрізняється. Кеш вбивця Категорія як потенційно небажаних програм (PUP) фахівцями безпеки. Міркування є, що він проводить несанкціонованого завдань на задньому плані. Вони могли б призвести до компромісів безпеки. Це різко контрастує з цільове використання програми. Якщо кеш вбивця встановлені на вашій системі, її слід видалити якнайшвидше.

Наявність ЩЕНЯ може бути сюрпризом для вас. Це є звичайною справою. Якщо ви не пам’ятаєте, встановлення кеш вбивця на ваш комп’ютер, ви перебуваєте в більшості. Таємне програма має способи отримання вступу в комп’ютерах непоміченими. Найбільш широко авторитетних, дистрибуція техніки комплектації. Freeware, shareware і піратські програми здатні перевозять додатковий шматок програмного забезпечення. Вони б цей список як бонус інструмент в їх положень та умов. Ви повинні завжди брати той час ви читаєте кінцевий користувач ліцензійною угодою (EULA) програм ви додати до вашого комп’ютера. Вибрати режим додатково або користувацькі установки мати показано всі параметри.

Спам-лист передавання кеш вбивця через вкладений файл. Вкладення будуть представлені як документ або повідомлення про важливою темою. Цілком ймовірно повідомлення буде вирішуватися від імені законних компаній або організацій, як Національний пост, на місцевий відділ поліції, банк, Кур’єр фірми, установи, уряд відділення або мережі соціальних медіа. Кращий спосіб перевірити надійність даного листа є доказ відправника адресу електронної пошти. Ви можете відвідати офіційний сайт відповідні сутності для довідки. Найбільш полегшені розподілу техніка, як вона ставиться до виконання є попутних установок. Веб-сторінки можуть передавати інфекцію на ваш комп’ютер, коли доступ. Це до вас, щоб відфільтрувати власних джерел і робити ваші дослідження, коли це необхідно.

Одного разу всередині комп’ютера, кеш вбивця почне виконання несанкціонованого завдань. Програма працює операцій Незапрошенние є великий червоний прапор. Це навіть гірше, коли вони не підключені до заявленої послуг. ЩЕНЯ відображає комерційної реклами, просування угод зі знижкою для різних споживчих товарів. Це включає в себе одяг, аксесуари, спорт передач, меблі, прикраси, Садовий інвентар, предметів домашнього ужитку, Ігри, іграшки та інші. Зробити їх більш привабливим очей, крадькома інструмент їх прикрашає з кольоровими візерунками, скоропису шрифти, flash анімації та інших спеціальних ефектів. Презентація є маркетинговий трюк. Вбивця кеш не є торгові помічник. Ви не довіряєте його для покупки пропозиції.

Оголошення є гвинтик у монетизації механізм. Власники кеш вбивця Заробляйте гроші, щоб просувати сайти третіх сторін. Вони отримують комісійні розраховується на основі активності народних. Цей метод називається pay-per-click система. Кожного разу, коли користувач йде оголошення, певну суму присуджується для успішної кампанії. Оскільки ви не платите мати торгового лістингах приніс вам, ваша особиста безпека не слід розглядати як прем’єр занепокоєння. ЩЕНЯ не сканує веб-сайти, рекламні до відправки їх для кінцевих користувачів. Ризики безпеки є вашим, щоб вжити. Таким чином, є наслідки, що з ним.

Є прихована загроза підключений до кеша вбивця, який не слід забувати. У самому справі, це може виявитися більш суворим. ЩЕНЯ контролює народний сеанси перегляду і збирає інформацію про них. Замість видалення кеш, як він стверджує, робити, підпільні програма буде записувати його. Це не єдина частина інформації, він збере. Іншим вразливим даних включає в себе історію веб-перегляду, відстеження печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, код міста, демографічні показники, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, Факс, імена користувачів, паролі та фінансових облікові дані. Власники кеш вбивця буде продавати свої приватні дані на darknet ринках без вашого дозволу. Люди, які купують їх можуть використовувати їх, як вони вважають за потрібне.

Видалення Cache Killer Virus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо ви виявили шкідливих програм процес, правою кнопкою миші і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Cache Killer Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *