Видалити Bronav.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Bronav.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Bronav.com. Це керівництво Bronav.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Стартовою раптом отримав замінений дивні сайті? Кращим пошукову систему і нові вкладки сторінок також замінюються Bronav.com сторінки? Ну, це виглядає як ви став жертвою викрадач браузера. Як і раніше не впевнений, що ваш комп’ютер заражено шкідливого програмного забезпечення? Якщо ви також почали атаковані кілька оголошень, спливаючі вікна, угоди, пропозиції та купони, фальшиві повідомлення оновлення т. д., ви можете бути впевнені, що ваш веб-переглядач було викрадено.

Ще одна ознака цієї інфекції, коли ви бачите повідомлення, як “В очікуванні Bronav.com” або “З’єднання з Bronav.com” в рядку стану. Браузер викрадачів можна легко змінити настройки браузера, щоб переконатися, що вони генерувати зміст реклами не завадить. Основною метою є створення дохід від кожен клік, що ви робите.

Remove Bronav.com
The Bronav.com Virus

Це дуже ймовірно, що ви заражено комп’ютер цей браузер викрадач навіть не усвідомлюючи цього. Це може статися, відкривши спам-листи, вкладення та виконувані файли, через комплект програмного забезпечення, fake запитів оновлення, потокові файли, і т. д. Користувачі радять переконатися, що вони отримують їх оновлення програмного забезпечення лише з офіційними і ліцензованих джерел. Якщо вміст завантажується з Інтернету, ви завжди повинні слідувати через Advanced/ вибіркової інсталяції майстра інсталяції, таким чином, щоб легко зняти будь-які небажані програми або програми, які ви знайдете підозрілі або ніколи не хотів, щоб завантажити в першу чергу. Використовуючи потоки як засіб, щоб отримати безкоштовний контент для вашого комп’ютера є не тільки незаконним, а також потенційно небезпечні для вашого комп’ютера, як його заражено зловмисним програмним забезпеченням.

Браузер викрадачів, не повинні слід сприймати легковажно. Деякі користувачі вважають за краще ігнорувати загрози взагалі, тому що вони думають, що напад оголошення не може завдати шкоди їх ПК. Хоча це може бути почасти вірним, таке ставлення до браузер викрадачів є смішним. Звичайно, оголошення з цим викрадач створюється не є загрозою для вашої комп’ютерної системи самі по собі тих пір, поки ви не натиснете на них. Такі завдання виявилося жорстким для користувачів, оскільки цей зловмисне програмне забезпечення забезпечує цільової реклами, відповідно до ваших історії веб-перегляду і звички, а також бажаних веб-сайтів і пошукових запитів, щоб переконатися, що ви будете знайти таких оголошень і спливаючих вікон привабливим і буде натисніть на їх без вагань.

Браузер викрадачів, не потрібну річ мати на вашому комп’ютері. Вони можуть не бути небезпечними як вірус Trojan Horse, але може ще завдати шкоди і вкрасти вашу особисту інформацію. Щоб дізнатися, як ви можете позбутися від цього зловмисних незручностей, що Bronav.com викрадач, дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче.

Видалення Bronav.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bronav.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *