Видалити Bnewsb.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Adware це зловмисного програмного забезпечення, що відповідає за численні інтрузивні рекламні оголошення, які відображаються у вашому веб-переглядачі. Bnewsb.com сайту приходить в результаті присутності таких неприємних паразита на вашому комп’ютері. Так що якщо ви постійно, перенаправляються на цю сторінку, це означає, що десь на вашому комп’ютері таїться серйозніша загроза від рекламного по категорії.

Кібер неприємність може поставити під загрозу ваш онлайн-безпеки і присутність, відстежуючи кожен крок, який ви зробити онлайн і збір даних, таких як, але не обмежені до перегляду історії, звички та пошукових запитів. З цими даними паразита зможете скласти релевантні оголошення, так що користувач буде частіше натискати на них. Це основні порушення у ваш онлайн-безпеки.

За реклами буде атакувати ваш браузер з таких shady промо-акції, в надії створення pay-per-click доходів. Ефект від такого авторами вмісту важких скоро буде відображати веб-переглядачі, який почне аварії і заморозити, через велику кількість оголошень, він буде мати, щоб відобразити кожен день. Bnewsb.com adware повинні бути видалені з вашого комп’ютера, як тільки ви виявити, або ви ризикуєте сіє загальний хаос у вашому браузері.

Рекламне ПЗ часто приховує як бонус вміст програмного забезпечення. Наявність паразита зазвичай не належним чином розголошується. Для того, щоб переконатися, що безкоштовне програмне забезпечення, яке ви намагаєтесь інсталювати на комп’ютері містить будь-яких прихованих додаткових програм, вам необхідно вибрати звичай або додатково встановити. Не робіть помилки робити вибір для швидкої інсталяції. Якщо вибрати не дотримуйтесь наших порад, якщо існують будь-яких прихованих загроз, вони будуть автоматично інсталюються, без вашого відома. Рекламне програмне забезпечення є дуже підлий паразита. Він також ховається за спам-повідомлень і вкладень, підроблені оновлення, torrent файли та сумнівного оголошення.

Bnewsb.com adware це не те, що ви хотіли б мати на вашому пристрої. Після того, як він вторгається, він буде робити все, щоб перетворити будь-який існуючий браузер на вашому ПК на засіб відображення оголошень. В результаті, ваш екран буде кишіли тіньові рекламу, які будуть намагатися заманити вас в натиснувши їх. Будь обережний! Цей зловмисниками хвилює тільки виробляти стільки оголошення наскільки це можливо. Він не перевірить їх джерел.

Ви можете бути одним простим рухом потенційних кібер-інфекції. Якщо ви будете слідувати фіктивні посилання, ви можете несвідомо дати хакери доступ до вашого комп’ютера. І це саме те, що вони хочуть. Шахраї використовують наївність та недбалість, щоб отримати в свої руки на конфіденційну інформацію, як паролі, IP-адреси, номери кредитних карт, і т. д. Ваш єдиний вихід з цієї ситуації пекельних полягає у видаленні цей неприємний паразита з вашого комп’ютера. Довше ви затримки, тим гірше буде отримати вашу ситуацію.

Видалення Bnewsb.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Bnewsb.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bnewsb.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *