Видалити Bitballoon.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Bitballoon.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Bitballoon.com. Це керівництво Bitballoon.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є дратує кібер паразити, що взяти їх жертвами браузерів і напасти на них з численними нав’язливою рекламою. Якщо ви помітили, що домашню сторінку і пошук постачальника були замінені на сайті Bitballoon.com, це знак, що ваш веб-переглядач було викрадено.

Напад оголошення буде ensue право після вторгнення в викрадач. Є те, що цей паразит буде отримати свої руки на даних приватні веб, як перегляд історії, серфінг звичок, результати пошуку, ідентифікатора Логін і т. д. Це робиться для того, щоб допомогти йому налаштувати вмісту оголошення таким чином, що користувач швидше за все, натисніть на створеному змісті. Мета полягає у створенні доходу від кожен клік, що жертва робить.

Викрадачі найчастіше розповсюджуються через заражені посилання і спливаючих вікон, спам повідомлення електронної пошти, електронної пошти, вкладені файли торенти, розшарування програмне забезпечення, оновлення підроблених повідомлень, підроблені утиліта інструмент оголошень, та ін. Для того, щоб переконатися, що ви не потрапити в пастку хакерів і тримати ваш комп’ютер в безпеці від зараження шкідливим ПЗ, радимо Вам дотримуватися наші поради. Триматися подалі від спам-повідомлень. Якщо ви отримали сумнівні повідомлення електронної пошти від невідомих відправників, рекомендується не відкривати їх. Особливо, якщо вони містять вкладень і виконуваних файлів.

Remove Bitballoon.com
The Bitballoon.com Virus

Крім того, вибирають для Advanced/ вибіркової інсталяції, де можливо це найбезпечніший спосіб, ви можете встановити програмне забезпечення на ваш комп’ютер. Це дозволить вам побачити, якщо є будь-які приховані програми та програми на пакет, який ви завантажили. Якщо жодне додаткове програмне забезпечення доступне, ми настійно рекомендуємо, зняття виділення його, оскільки це швидше під виглядом шкідливих програм.

Браузер викрадачів є nasty паразитів, які зводять на жертви браузера. Симптоми таких шкідливих інфекції включають, але не обмежуючись повільне підключення до Інтернету, відставання, ненормальне поведінкою, велика кількість оголошень-спливаючі вікна, у тексті, банери, блимає оповіщення та ін. Чим довше викрадач залишених без нагляду, більше часу він буде заподіяти неприємності. Постійно зростаючу кількість оголошення скоро виявиться важким для веб-переглядач для відображення.

У якийсь момент вона почне гуркіт і заморожування, а й веде в браузері перестати працювати взагалі. Браузер викрадачів є повна порушення ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального і безкоштовне досвід перегляду, вам потрібно, щоб позбутися від дратівливих боротьби зі шкідниками, як тільки ви помітите його присутність на комп’ютері. Інструкції в кінці цієї статті, щодо видалення цього браузера викрадач може бути корисним для вас.

Видалення Bitballoon.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bitballoon.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *