Видалити Basepush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Ви помітили будь-які дивні зміни у вашому браузері останнім часом? Basepush.com сайт продовжують з’являтися домашньою сторінкою, нові вкладки сторінок і навіть як бажаний пошукова система? Якщо так, ви не збираєтеся хотіли причиною цього. Basepush.com це сайт, який з’являється, коли у вас є викрадач веб-переглядача на вашому комп’ютері. Цей паразит змінює настройки браузера, встановлює сумнівних додаткові компоненти та панелі інструментів і повені екрана за допомогою декількох дратівливих оголошень. Такі акції може бути в різних формах, як спливаючі вікна, у тексті, банери і навіть миготливий оповіщення. Тим більше оголошень Оліяр, то більша ймовірність користувача, натиснувши на них.

Підняти свій шанс прибуток шляхом pay-per-click схемою, викрадач надасть спеціально цільові вмісту. Це можливо завдяки його здібності, щоб стежити за його жертв і збирати необхідну інформацію, таку як браузер історії і результатів пошуку. Ось чому акційні з’явиться дуже заманливо для вас. Але ви ніколи не знаєте, яку небезпеку можуть лягти за них. Такі посилання не може бути безпечною, як вони, як видається, бути. Ви могли б перенаправляються до потенційно небезпечних джерел, які прагнуть ракета напад на вашому комп’ютері.

Як типовий зловмисні програми браузер викрадачів використовують методи масової розсилки, для того, щоб досягти якомога більше користувачів, наскільки це можливо. Але, це до вас, якщо їм вдається проникнути ваш пристрій. Це вірно. Тільки у вас є влада, щоб дати їм доступ до комп’ютера. Тільки не очікуємо викрадач прийшов стукає у ваші двері, стверджують, що бути небезпечним паразита. Його замаскувати себе і використовувати всілякі трюки, щоб зробити ви потрапити в його пастку. Він може сховатися в спам-лист, що містить вкладення або виконувані файли, або ховаються в комплект програмного забезпечення. Перша ситуація все, що вам потрібно зробити для того, щоб уникнути можливих шкідливої інфекції є не відкривати такі повідомлення.

У разі встановлення програмного забезпечення, ви повинні знати, що там можуть бути прихованого вмісту, який буде тільки доступним для перегляду, якщо ви виберете для просунутих типу установки. Якщо ви оберете швидко встановити, як і багато користувачів, таких додаткових програм не тільки залишиться приховані, але також отримає встановлених автоматично, а також інші програми. Іншими засобами браузера викрадач розподілу включають, але не обмежуючись запитів підроблені оновлення, torrent файли, сумнівні посилання та оголошення, т. д.

як тільки браузер викрадач вторгається, вона буде заражено кожен існуючий веб-браузера на вашому пристрої. Жодний застосунок цьому залишаються недоторканими від її нападу – Mozilla Firefox, Google Chrome, опери, Internet Explorer, Safari, Microsoft краю. Якщо цих додатків, присутні на вашому комп’ютері, ви можете бути впевнені, що паразита має отримали їх. Як тільки ви відкриваєте браузер, ви будете отримати сильно напали на nasty оголошень. З часом, їх сума буде рости. І з нею, збитків на браузер буде отримати більш серйозними, доки вона перестає працювати взагалі.

Перші симптоми буде відстають, повільний інтернет, в кінцевому підсумку призводить до постійної аварій і помилок. Але це ще не все. Якщо ви вирішили ігнорувати цю загрозу, особистих відомостей можна отримати під загрозу. Конфіденційні дані, як Логін ID, IP-адреси, паролів, номери кредитних карток тощо можуть легко потрапити в руки злочинців, які прагнуть продати цю інформацію іншим третім сторонам. Тільки так ви можете зберегти ваш браузер від шкоди і захистити конфіденційність полягає у видаленні це дратує викрадач браузер, як тільки ви виявити його. Не витрачати час! Довше ви затримки, тим гірше буде отримати вашу ситуацію.

Видалення Basepush.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Basepush.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *