Видалити Autoage-verify.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Autoage-verify.com. Це керівництво Autoage-verify.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви помітили раптові зміни в настройках браузера, це дуже поганий ознака. Якщо Autoage-verify.com перенаправлення повсякденним явищем, ви повинні бути на попередження. Симптоми вже згадувалося, плюс екран затоплені з нав’язливою рекламою, усі точки до інфекції adware.

Що ще гірше, тому що adware можна отримати свої руки на онлайн інформації, таких як, але не обмежуючись паролі, Ідентифікатор входу, номери кредитних карток, банківські рахунки, перегляду історії, web звички, пошукові запити, тощо. Такі особисті дані є цінним і можна надати спільний доступ іншим третім сторонам для отримання прибутку. Крім того, саме завдяки цієї інформації, тому в рекламне можуть налаштовувати на рекламу, так що вони швидше за все, щоб отримати клацання на користувачем. Основною метою є створення прибуток за допомогою методу PPC (оплата за клік).

Adware полює на користувача недбалість і наївності. Хоча онлайн, більшість людей не приділяти пильну увагу на те, що вони натисніть на або погодитися. Найчастіше adware ховається за спам, програмне забезпечення комплектації, підроблені повідомлення оновлення, shady оголошення і посилання, і т. д. Одна з найбільших помилок, які користувач може вибирати, які зазвичай призводять до шкідливої інфекції є відкриття спамом. Особливо, якщо вони містять вкладення або виконувані файли. Роблячи це, ви будете щасливі зійти з просто adware інфекції.

Троянів або вимагачів можуть також передаватися через такі листи. Відкриті повідомлень від людей, які ви знаєте і яким довіряєте. Будьте обережні у всі часи. Якщо ви натрапити на оголошень і спливаючих вікон, які сприяють ексклюзивні пропозиції, продажу, спеціальні пропонує і купони, краще не для того, щоб натиснути на них. Якщо рекламу виглядає занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все це fake і тільки вас буде переспрямовано на підозрілі або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти.

Один з позитивні риси adware це, що воно є не широко вважаються “вірусом”. Не робіть помилки, не нешкідливі. Він здатний робити дуже серйозні збитки, до комп’ютера. Багато користувачів думають таким чином, тільки тому, що рекламне обмежує її атаки тільки браузерів. Він не буде проникнути вашої комп’ютерної системи, як троянський кінь б. Як і раніше, не варто недооцінювати свою владу. Оголошення, породжених цей паразит не може виглядати дуже загрозливі, але вони можуть призвести до заражених джерел, що чекати можливість відкрити бекдори для хакерів, як тільки користувач натискають на них. Чи не попадіться в цю пастку.

Також, рекламне програмне забезпечення потребує часу. Час, щоб генерувати більше оголошень, наскільки це можливо. Це не тільки підвищить шанси на його отримання прибутку, а також будуть сіяти паніку в бідних браузер, який буде боротися, щоб йти в ногу з всі оголошення, які кинули свій шлях. Adware не дозволить вам мати нормальні перегляді досвід. Не тільки буде ви постійно перервав отримати оголошення атак, але ваш браузер буде почати заморозити і аварії. У якийсь момент він буде отримувати настільки перевантажені з реклами і спливаючих вікон, які вона припинить роботу взагалі. Якщо ви шукаєте спосіб видалити це дратує кібер паразита, який є adware, радимо Вам дотримуватися наші інструкцій нижче, щоб ви дізнатися, як ви можете позбутися від цієї неприємності і повернутися в безпечні і безкоштовне перегляд ще раз.

Видалення Autoage-verify.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Autoage-verify.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *