Видалити APUSX.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити APUSX.COM. Це керівництво APUSX.COM видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

APUSX.COM класифікується як браузер викрадач паразита. Ви розглядається один з них і раніше? Якщо у вас є, то ви знаєте, як саме дратує і огидною викрадачів є. Якщо ви цього не зробили, ви перебуваєте в для сюрприз. Викрадачі є справді дуже дратує. Вони втручаються багато і зробити величезний безлад у вашій системі. APUSX.COM — не виключення. Воно є небажаним. Вона перетвориться роботи браузера на кошмар до точки, коли ви уникнути використання власних машин. Тобто, якщо ви дозволите це, звичайно.

Цей шкідник є повністю знімним. Також вважається порівняно легко, щоб вирішувати. Однак, якщо не діяти оперативно, ваш буде тримати на погіршення. Чим більше часу шкідника витрачає на борту, більше проблем ви змушені безпечно. Ці проблеми можуть почати, як маленькі і незначні, але якщо ви не приймати будь-які заходи, вони будуть рости в цифрах і серйозність, як час проходить. Справа в тому, ви не повинні втрачати час. Як тільки ви усвідомлюєте, що ви інфіковані викрадач, почати шукати свою схованку та видалити його після відкриття. Зробити це зараз! Затримки призвести до нічого, крім жалю.

Після того, як викрадач вводить, негайно само після ваш браузер. Всі з них. Він впроваджує краю Microsoft Mozilla Firefox, Opera, хром, і т. д. Незалежно від того, який з них цих браузерів є свій улюблений, він як і раніше заражений. Щоб було зрозуміліше, вводять з оголошеннями. Ви помітили, на верхньому лівому куті екрана, текст “Реклама від APUSX.COM”? Якщо так, це є. Кожному оголошенні ви бачите на екрані живиться від викрадач. Це означає, що ні одна з за реклами є надійним. Навпаки. Більшість з них не є. Навіть якщо деякі безпечному рекламні ролики, що відображається, ви можете сказати їм, крім пошкоджені оголошень. Якщо вам трапиться натискання оголошення неправильно, хоча, ви поховати себе в більш глибокі проблеми.

Іноді один клік є все, що потрібно для вас завантажити більше зловмисне програмне забезпечення на комп’ютері вже інфіковані. І рекламні оголошення так багато і так нав’язливими, що як їх уникнути неможливо. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку. Всього екрана покрита оголошення у всіх формах і проявах. Навіть сторінок, який колись безкоштовне, не важкий на оголошення. Єва роликів спливав прямо під курсором миші іноді. І вони стають все більше і більше з кожним днем. Як їх уникнути повністю дорівнює не веб-серфінг на всіх. Єдиний спосіб позбутися від них, а також від шкідливих програм ризик, який вони публікують вам є позбутися викрадач взагалі. Щоб зробити це вручну, за допомогою наших керівництво видалення в кінці цієї статті. Або ви можете використовувати хороший шкідливої програми, щоб отримати роботу зробили для вас. Який би варіант ви обираєте, зробити це швидко. Час не є вашим другом.

Як ви заразитися з APUSX.COM викрадач? Як правило викрадачі робити ставку з іншими програмами. Метод називається комплектації. Якщо вам не звернути увагу при установці програми, особливо якщо ви завантажили з підозрілі джерела, ви можете отримати викрадач (або інших шкідливих програм) як бонус. Щоб уникнути такого результату, завжди вибрати індивідуальні настройки майстра інсталяції. Вони дають змогу перевірити весь комплект програми, програми та зніміть виділення з усіх вкладених статистів. Зі стандартними налаштуваннями ці додаткові функції інсталюються автоматично. Чи не так недбало, щоб дозволити подібного трапитися. Не поспішай. Мало додаткову увагу може врятувати вам купу проблем у майбутньому.

Видалення APUSX.COM

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити APUSX.COM з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити APUSX.COM з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *