Видалити Appearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Appearch.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Appearch.info. Це керівництво Appearch.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо Appearch.info сайті з’явилася на ваш веб-переглядач, це поганий знак. Це означає, що комп’ютер був атакований adware. Що таке своєї мети? Щоб шпигувати за ваші дії в Інтернеті, таким чином, щоб генерувати певний тип вмісту, реклама. Цей паразит зловмисних має можливість зібрати дані як перегляду історії, звички, пошукові запити, і т. д. Така інформація, виявляється дуже корисною у своє завдання із залучення жертв і обдурити їх на натиснувши на численні сумнівних оголошень і спливаючих вікон, яке він генерує. Основною метою є створення доходу, який часто є pay-per-click або платними методом. Багато кібер-злочинці використання зловмисних боротьби зі шкідниками для розповсюдження інфікованої сторінки.

Adware не може отримати доступ до комп’ютера, якщо ви дозволите його в собі. Шкідливих програм, таких, як цей, часто приховано в пакети програмного забезпечення і таким чином користувач несвідомо дозволів боротьби зі шкідниками атакувати. Інші засоби adware розподілу є запитів підроблені оновлення, спаму електронної пошти і вкладень, сумнівні посилання та оголошень, потокові файли, і т. д. Там-то ви можете зробити для того, щоб гарантувати, що не падати в пастку хакерів і отримати цього виду шкідливого інфекції.

Remove Appearch.info
The Appearch.info Virus

Замість вибирають для швидкого встановлення та пік через весь процес, постійно, натиснувши на кнопку “Далі”, потрібно зробити щось інше повністю. Ми рекомендуємо, вибравши Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це гарантуватиме, що ви мати повний контроль над установки і можна побачити повний зміст комплект програмного забезпечення, яке ви намагаєтесь інсталювати. Якщо ви бачите будь-які підозрілі дивлячись програми і програми або будь-якого програмного забезпечення, що ви ніколи не хотіли, щоб завантажити в першу чергу, все, що вам потрібно зробити це, просто зняти з неї виділення.

Appearch.info рекламне програмне забезпечення є ознакою конфіденційності та веб-безпеки було зламано. Ви повинні діяти негайно і видалити цей тип шкідливих програм, перш ніж він здатний привести до поломки до комп ‘ ютера. Правда, adware не дійсно вважається бути реальні вірус, тому що вона не впливає безпосередньо комп’ютерної системи. Але це не означає, що він є нешкідливим. Зовсім навпаки. Ви можете бути одним простим рухом дозволяючи небезпечних вірусів проникнути ваш ПК.

Справа в тому, у вас ніяк не знаючи, де ці підозрілі оголошення може зайняти вам. Adware, як відомо, бути дуже дратує і нав’язливими тип шкідливих програм, що робить неможливим нормальний досвід перегляду. Ви можете відновити контроль над вашого браузера і повернутися до мирного і безкоштовне досвід перегляду. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій нижче, так що цей паразит успішно можна видалити зі свого ПК.

Видалення Appearch.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Appearch.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *