Видалити Appdatum.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Appdatum.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Appdatum.com. Це керівництво Appdatum.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Рекламне програмне забезпечення є nasty паразита, який покликаний перетворити ваш браузер на відображенні оголошення інструменти. Так, ви правильно прочитали. Браузери. XX століття. Якщо у вас є більш ніж на вашому комп’ютері, ви можете бути впевнені, що це не залишитеся не залежить від зловмисних боротьби зі шкідниками. Якщо ви постійно, перенаправляються до на Appdatum.com, це сигнал, що ваш веб-переглядач було проникли в таких adware. Це буде обстрілювати екрана за допомогою численних інтрузивні оголошень і спливаючих вікон, які сприяють різні ексклюзивні пропозиції, спеціальних угод, купони, знижки, тощо. Ця реклама буде дуже привабливий для користувача, і немає підстав для цього.

Ви бачите, adware зроблять все, щоб створити дохід через схему pay-per-click. Маючи це на увазі він буде йти так далеко, щоб вкрасти особисті дані користувача, як перегляд історії і пошукових запитів. Мається на увазі, якщо ви недавно шукали в Інтернеті для взуття, вона буде повені екрана за допомогою здавалося б надійний Чистка оголошення. Але проблема з просувний змістом, що ви ніколи не знаєте, де ви можете отримати перенаправлені на. Бувають випадки, де користувач перенаправляються до заражених джерела, які миттєво запускає неприємний вірус на своєму комп’ютері. Що ще гірше те, що жертва будуть інформовані про те, що трапилося і помітите, просто трохи занадто пізно.

Remove Appdatum.com
The Appdatum.com Virus

Часто adware ховається за запитів підроблені оновлення, freeware, спаму електронної пошти і вкладень, сумнівні посилання та оголошень, торренти, і т. д. Більшість користувачів роблять помилку, вибираючи швидко встановити, при роботі з ПЗ, що вони вже завантажили з Інтернету. Але таким чином, вони не зможуть побачити повний зміст те, що вони насправді встановлюєте на свій комп’ютер. Ви бачите, там можуть бути приховані Факультативний установок, які ви будете невіданні щодо. І якщо ви виберете для швидкого встановлення, вони автоматично встановлюється без вашого відома або згоди.

Щоб переконатися, що не буває, вам необхідно вибрати Настроювана або просунутим типом процес установки. І якщо ви бачите будь-які додаткові програми або програми, ми настійно рекомендуємо що ви відмовитися від всіх з них, тому що вони швидше за все насправді зловмисного програмного забезпечення.

Adware здатна викликати багато неприємностей на вашому комп’ютері. Чим більше часу ви дозволите бродити безкоштовно, чим більший збиток буде отримати. Браузер буде незабаром перевантаження з усіх оголошень кинули свій шлях. Вона не буде довго, поки він почне до краху часто, підключення до Інтернету буде отримати повільніше, ніж зазвичай. У якийсь момент ваш браузер не зможе працювати належним чином і перестануть працювати взагалі. Цей зловмисних паразит-це реальна загроза Інтернет конфіденційності та безпеки.

Ви бачите, з цього кібер шкідників на борту, особисті та фінансові дані поставлено під загрозу. Він може легко впасти в чужі руки. Кібер-злочинці руки, щоб бути точним. Якщо не вжити заходів найближчим часом, цінні дані, такі як, але не обмежуючись паролі, IP адреси, Ідентифікатор входу, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку т. д. можуть бути легко вкрадені хакерами, які будуть прагнути прибуток шляхом обміну цю інформацію іншим третім сторонам. Не витрачати час! Видалити цей неприємний adware з вашого ПК, поки не стало надто пізно! Якщо ви не знаєте як це зробити, нижче цього пункту ви знайдете докладні інструкції з видалення цього кібер паразита.

Видалення Appdatum.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Appdatum.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Appdatum.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *