Видалити Api2.poperblocker.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Чи ви постійно перенаправляються Api2.poperblocker.com на веб-сайті? Причиною дратує кадрових змінах переважно є nasty adware, що таїться на ваш пристрій. Таке шкідливе програмне забезпечення, як відомо, взяти на себе будь-які існуючі веб-переглядач на комп’ютері жертви. Жодний веб-застосунок не застрахований до взнаки – Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft краю, Internet Explorer. Ви можете бути впевнені, що паразити заражають їх усіх.

Після того, як ви відкриваєте браузер, ви будете бути атаковані численні інтрузивні оголошень у вигляді спливаючих вікон, банери, миготливий повідомлень і навіть в текст акціях. Цікаво про такі рекламні змісту те, що оголошення будуть спеціально орієнтовані бути як заманливо, до вас як можна швидше. Це тому, що рекламне програмне забезпечення здатне моніторингу діяльності та користування web дані онлайн як перегляду історії і результатів пошуку на свою користь.

Найбільш поширені місця, що рекламне мешкає є спам-повідомлень, torrent файли, shady посилання та оголошень, безкоштовне програмне забезпечення і підроблених запитів оновлення. Коли ви отримуєте спам електронній пошті повідомлення, рекомендовано, щоб видалити їх. Особливо, якщо вони містять вкладення або виконувані файли. Може також з’явитися спам-листи, які нібито надіслані з офіційний компаній, таких як, але не обмежуючись Амазонки, eBay, PayPal, т. д.

у таких випадках, ви повинні порівняти даного листа з один з їх відповідних офіційних веб-сайтів. Якщо немає не матчу, необхідно негайно видалити електронної пошти. Не відкривайте його. Такі повідомлення призначені, щоб вивідати у користувачів відкриваючи їх, і це, як вони несвідомо заразити їх пристрій з неприємних паразита.

Рекламне програмне забезпечення є серйозні порушення у ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Дуже важливо відзначити, що зловмисних боротьби зі шкідниками не хвилює, якщо вона відображає оголошення, які можуть призвести до підозрілих або навіть у небезпечне сторінок. Єдиною метою є створення pay-per-click доходів для її творців, а також для сторінок, сприятиме. При цьому, ви можете думати, клацають на надійний оголошення, але в реальності, ви може отримати перенаправляються на заражені сторінки, яка прагне заразити ваш комп’ютер. Не звертаючи уваги на рекламу не вирішить цю проблему.

Паразита лише отримати більш агресивним, роблячи ще більше шкоди. Як час йде, і вам залишатися простою, браузер буде страждати. Ви відчуєте відстаючих, повільний інтернет, а також часті збої. У якийсь момент браузер перестануть працювати взагалі. Тим часом хакери будуть намагатися експлуатувати це можливість викрасти особисту або фінансову інформацію. Якщо ви не хочете, що станеться з вами, ви повинні діяти своєчасно і позбутися від цієї неприємності якомога швидше.

Видалення Api2.poperblocker.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Api2.poperblocker.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *