Видалити Any Search Manager (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Any Search Manager. Це керівництво Any Search Manager видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Any Search Manager не є законним програми. Класифікується як рекламне інфекції. Як ви, напевно, знаєте, adware шкідники серед найбільш дратівливих кібер вірусів. Але вони також є небезпечними. Незважаючи на те, що Експерти кажуть, що рекламне є порівняно легко, щоб вирішувати, це не робить її якою-небудь менш небезпечні. Немає такого поняття, як нешкідливий шкідників. Кожен з них завдає шкоди і кожен в кінцевому підсумку виходить з-під контролю.

Зробіть собі ласку і не чекати, досить довго випробувати всі негативне, який за реклами збирається покладають на вас. Як тільки ви зрозумієте, що це на борту, знайти точний приховування плашкові та видалити його після відкриття. Чим раніше ви позбутися від нього, тим краще для вас і благополуччя вашій системі. Не варто зволікати. Шкідника використовує навіть по-друге, щоб завдати шкоди. Якщо ви Нехай це буде, рано чи пізно вона буде викликати деякі незворотні шкоди.

Одного разу у вашій системі, Any Search Manager заражає все, що ваш браузер. Це вірно. Браузер не не застрахований. За реклами бере контроль над кожному з і впроваджує його з численними оголошення, які ви змушені бачити на щоденній основі. Це не тільки неймовірно дратує, хоча. Іншого-визначає ризик ризиків. За реклами не відображається, підтвердженого рекламних роликів. Це шпигунів на вас і показує вам оголошення, яке буде іскру вашої зацікавленості.

Все це, тому що він потребує ваш клік. Хакери використовувати pay-per-click механізм, щоб заробити гроші в Інтернеті. Вони не хвилює, якщо вони виявляють оголошення є безпечними, чи ні. Іноді вони навіть показати пошкоджені роликів на ціль. Все, що вони все одно отримувати зарплату. Якщо клацнути, вони платять. Ви стали їх спонсора. Що ви думаєте про що? Не кажучи вже, що руйнуються ефективно вашої діяльності в Інтернет.

Ви не можете веб-серфінгу, не піддаючись постійно за реклами і перенаправлені на тінистих сайтів. Це кошмар. І це ще не все. Ваша машина також страждає. Вона стає неймовірно повільним і не відповідає. Вона відстає весь час. Він впав і замерзає. Навіть підключення до Інтернету працює нестабільно. Але найгірше хостинг це рекламне шпигунстві. Як ми вже говорили, контролює кожен ваш онлайн крок і використовує зібрані дані, щоб розміщувати оголошення, які вам сподобаються. Але що робити, якщо він управляє вкрасти більш важливі деталі, як ті, що фінансові? Що ви будете робити тоді? Не чекати досить довго, щоб дізнатися. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті а видаліть за реклами раз і назавжди. Він не має місця у вашій системі. Якщо ви залишите це бути, ви пошкодуєте про це раніше, ніж пізніше.

Крім позбавлення від шкідниками, слід також переконатися, там не буде ще один напад. Ви, ймовірно, не знаю як Any Search Manager Ви інфіковані. Ну, ти один, щоб послати його. Не навмисно, звичайно. Її обманом, ви і ви були недбалими достатньо, щоб це. У більшості випадків, рекламне програмне забезпечення за допомогою спаму по електронній пошті вкладення, пошкоджені sites/ torrents/ links/ оголошень, комплект програмного забезпечення, fake оновлення програми freeware платформ, т. д.

Any Search Manager підійдуть будь-які з вищезазначених засобів інфільтрації, але він все одно буде потрібно щось інше – ваш неуважності. Більшість користувачів, як правило, відкрийте будь-яку пошту, яке потрапляє до папки Вхідні, не думаючи про це. Вони не читали умови і Conditions/ ліцензійної угоди і просто зберегти, натиснувши кнопку “Далі”. Вони часто використовують неперевірених завантаження джерел, і вони не є обережними те, що вони погоджуєтеся. Ну, це те, що таке бути недбало. Та інфекцій молитися на ньому. Якщо ви заплатити трохи більше уваги онлайн у вас більше шансів на запобігання нападу. Це спосіб кращим варіантом, які займаються паразита пізніше. Не змушуйте себе легше мети, даючи за реклами, що їй потрібно. Бути пильними і захистити себе і ваш комп’ютер від кібер-загроз.

Видалення Any Search Manager

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Any Search Manager з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Any Search Manager з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *