Видалити Ampxsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Ampxsearch.com. Це керівництво Ampxsearch.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ваш браузер постійно, перенаправляються до Ampxsearch.com та інші тінистих сайтів, коли веб-серфінгу? Якщо так, то ми маємо погані новини для вас. Комп’ютер вже не безкоштовно інфекції. Ви хостинг браузер викрадач інфекції. На жаль, викрадачі роблять жахливі супутники. Всі вони роблять це втручаються, вносити зміни, за вашою спиною і зробити ваш досвід перегляду безлад. Проте є деякі хороші новини, а також. Ви можете вважати себе пощастило, родом з.

Правда в тому, що ваша ситуація могло бути набагато гірше. Цей викрадач є знімним. Ви зможете позбутися від нього, якщо ви діяти швидко. Якщо ви застрягли з іншої інфекції як на вимагачів, наприклад, речей було б катастрофою. Шкідників Ви інфіковані нескладно відносно вирішувати. Як тільки ви визначити Ampxsearch.com сайт бере на своїх веб-переглядачах, почати шукати на викрадач схованку у вашій системі. Знайшовши його, видалити його на місці. Шкідника не є нешкідливим. Він може і буде викликати ви неприємності, якщо ви даєте йому достатньо часу. Не робіть цього. Як тільки ви знайшли, де вона ховається, переконайтеся, що ви видалити його назавжди.

Викрадач, як це імена має на увазі, захоплює все, що ваш браузер. Вона прекрасно сумісна з Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft краю тощо. Незалежно від того, який ваш улюблений людина використовувати як і раніше інфіковані. Всякий раз, коли ви йдете в мережі, ви страждаєте перерв. Сторінки зайняти назавжди, щоб завантажити. Ви постійно перенаправляються до Ampxsearch.com. Він навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукової системи і не дозволяє змінювати їх назад. Неприємні сайт є скрізь. Ви не можете зробити один хід онлайн без нього перериваючи. Викрадач ефективно руйнує вашої діяльності в Інтернет і робить неможливим для вас, щоб знайти все, що ви шукаєте онлайн або отримати будь-яку роботу в цілому. Тим не менш, є щось страшніше шкідників, порушуючи ваш веб-серфінг. Також може вам до шкідливих програм.

Ніщо не бачиш через загрозу (сторінок, посилання, оголошення) є надійним. Навпаки. Більшість з них є спонсором і скомпрометовані. Якщо натиснути кнопку, ви запрошуєте більше паразитів у вашій системі. І, повірте, це неможливо, щоб уникнути все викрадач кидається на вас. Всього екрана покритий незліченних рекламні ролики, ви, перенаправляються до хитромудрий сайти весь час, результати пошуку також пошкоджені і т. д. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку, і тоді ваша ситуація буде погіршуватися. На щастя, ми можемо допомогти вам у цьому. В кінці цієї статті ви знайдете докладні і легко дотримуватися видалення керівництво. Не соромтеся, але за допомогою допомогти вам видалити цей порушник назавжди. Як тільки ви це зробите, все буде повернутися в нормальне і можна використовувати вашу машину в світі знову. Дійте зараз. Чим раніше немає шкідниками, тим краще для вас і вашої системи.

Як вдалося nasty-викрадач ввести ваш ПК, за вашою спиною? Ми припускаємо, що ви не завантажити його за призначенням. Тим не менш ви зробили щось інше, щоб допомогти йому увійти. Ви були недбале та шкідниками обманом ви. Як правило викрадачів подорожувати мережі зв’язані з іншими програмами і коли вам завантажити і встановити ці програми, паразита отримує встановлений як добре. Це тому, що вам не звернути увагу під час процесу інсталяції, але ви перебуваєте в поспіху, замість цього. Наступного разу, знайдіть час, щоб прочитати умови, перш ніж прийняти їх. Дрібний шрифт часто можна приховати речень, які ви постійно проти, але якщо ви не читали їх, ви прийняти їх. Ключем до підтримання ваш комп’ютер інфекцій безкоштовні є бути пильними. Якщо вам зробити ваш належну обачність, можна виявити інфекцій вчасно і запобігти їх від вступу.

Видалення Ampxsearch.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Ampxsearch.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *