Видалити Ahi.couprbi.com Pop-Ups (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Ahi.couprbi.com Pop-Ups

Якщо ви раптом помітите Ahi.couprbi.com pop-ups на ваш веб-браузер, це кришталево чистою, що одна або кілька програм adware присутні на вашому комп’ютері. Багато третіми особами за допомогою цієї рекламної платформи для просування своїх товарів і послуг. Однак, що ви повинні знати, в даному випадку є тим, що такі сторонні розробники можуть зловмисними намірами, який може поставити під загрозу ваші віртуальні безпеки.

Ahi.couprbi.com pop-ups зазвичай з’являються на весь екран і запропонувати вам встановити деякі здавалося б корисних додатків або оновлення для деяких програм. На жаль, ці спливаючі вікна є дуже тривожним, оскільки вони з’являються на моніторі весь час і сповільнити ваш сеанси перегляду. Для того, щоб зупинити їх від повеней ваш браузер, ви повинні знайти програму, причиною їх з’являтися і видалити її з системі як можна швидше.

Пам’ятайте, що Ahi.couprbi.com pop-ups тісно пов’язані віртуальний діяльності. З цієї причини ви повинні бути дуже обережні, кожного разу, коли ви завантажити безкоштовне програмне забезпечення з незнайомий веб-сайти, або в іншому випадку ви можете закінчити з adware, браузер викрадачів або інші небажані програми на вашому комп’ютері.

Adware програм також може проникнути вашу систему як вкладення до спам-листів, які ви відкриваєте і завантажити, або іноді буває достатньо, щоб приземлитися на шкідливий сайт заразитися. Таким чином, ви повинні бути надзвичайно уважними типу веб-сайти ви відкриті і зміст ви придбаєте для того, щоб захистити вашу систему від шкідливих програм.

Remove Ahi.couprbi.com Pop-Ups
The Ahi.couprbi.com Pop-Ups Virus

Найголовніше, ви повинні знати про Ahi.couprbi.com pop-ups є те, що ви повинні ігнорувати їх, тому що вони не тільки втручання, а також потенційно небезпечні. Як уже згадувалося такі вікна сприяти зміст, який належить до невідомого третім особам. Це означає, що все, що ви запропонували, існує висока ймовірність, що не буде справжнім. Пам’ятайте, що коли застосунок або оновлення запропонував і завантаженням їх, що ви швидше за все придбати буде шкідливих програм.

Інша серйозна проблема, яка пов’язана з Ahi.couprbi.com pop-ups є діяльність програми adware, вони пов’язані. Після установки на ПК, ці програми почне моніторингу використання мережі і буде сповільнюватися віртуальний діяльності. У цьому випадку, єдине, що залишається зробити є видалення adware програми або програми, з вашої системи відразу ж. Таким чином тривожні спливаючі вікна негайно зникне також.

На щастя, Ahi.couprbi.com pop-ups видалення не є важкий процес. По-перше, ви повинні знайти рекламне програмне забезпечення програма, яка генерує їх і видаляє його з комп’ютера. Цю програму можна видаляти вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Видалення Ahi.couprbi.com Pop-Ups

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Ahi.couprbi.com Pop-Ups з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Ahi.couprbi.com Pop-Ups з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *