Видалити A2qz.Pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Рекламне програмне забезпечення є одним з найбільш дратівливих паразитів, комп’ютер може заразитися. Знак, що ви вже став жертвою такі зловмисного програмного забезпечення, це сайт, A2qz.Pcontentdelivery.info. Якщо ви бачите цю сторінку на вашому екрані нон стоп, ви потрапили в біду. Це означає, що якимось чином, ваш пристрій має були проникли adware. Наявність настирливої боротьби зі шкідниками допоможе запобігти маючи нормальний досвід перегляду. Неважливо, який веб-сайт, який ви відвідуєте.

Інтрузивні вмісту у вигляді спливаючих вікон, блимає повідомлення попереджень, банери та in текстові об’яви наповнить ваш екран. Використовувати в Incognito режимі також не має сенсу. Старайся як уникнути відображувану акціях цього докучливих adware не припинити свою місію перетворити ваш браузер на засіб відображення оголошення і буде просто змінити свою тактику, таким чином, стає більш агресивними. Adware, основна мета полягає у створенні доходу через схему pay-per-click.

Найбільш поширеним засобом поширення, рекламне включають спам-листи, freeware, а також інфіковані посилання та оголошень. Це шкідливе програмне забезпечення може також проникнути свій шлях на вашому комп’ютері за допомогою підроблених оновлень і torrent файли. Важливо звернути увагу, що цей тип шкідливих програм не така розвинена. Мається на увазі, він не може обійтися доступу до пристрою злому його. Єдиний спосіб для того, щоб вторгнутися —, якщо ви дозволите. Так, ви причиною цієї неприємні кібер інфекції. Ми не сказав вам це зробив свідомо, звичайно.

Більшість людей несвідомо заразити свої комп’ютери з небезпечним програмним забезпеченням, коли вони відкривайте вкладення електронної пошти спам або натисніть на сумнівних оголошення, які виглядає дуже добре, щоб бути правдою. Ще одна помилка що користувачів, як відомо, щоб зробити, є відмовитися для швидкого налаштування режиму, коли вони у разі встановлення програмного забезпечення на своєму комп’ютері. Замість цього, зробіть це звичкою виберіть Custom або додаткові параметри установки, так що прихованого вмісту стає видимим для вас, щоб вибрати з.

Ви повинні бути обережні з цієї виснажливої паразита. Оголошень, буде виробляти може призвести до сумнівні або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти. Визнати це рекламне як небезпечні програмне забезпечення це і будьте обережні. Ви можете бути одним простим рухом несвідомо відкриття backdoor для хакерів, які прагнуть отримати в свої руки на вашої особистої інформації. Дані, такі як, але не обмежуючись паролі Логін ID, IP адреси, облікові дані банківського рахунку та номери кредитних карт може отримати загрозу.

Шахраї прагнуть експлуатувати цією можливістю, щоб отримати ці дані, які пізніше вони поділяться інших сумнівних третім особам-для отримання прибутку. Паразита, який в даний час проживає на вашому комп’ютері завдасть шкоди вашому веб-переглядачі. Чим довше це дозволено залишитися, тим гірше буде отримати вашу ситуацію. Ось чому ви повинні не відкласти прийняття рішень і видалення adware відповідає за A2qz.Pcontentdelivery.info виринаючих повідомлень як можна швидше!

Видалення A2qz.Pcontentdelivery.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити A2qz.Pcontentdelivery.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *