Видалити 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus | Оновлено

Trojans

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J електронної пошти є ще одним шахрайських повідомлень, розроблений, щоб налякати користувачів і зробити їх заплатити викуп в обмін на зберігання своїх персональних даних приватні. Шахраї за це повідомлення стверджують, що вони вже заражений комп’ютер з троянського коня і було шпигунстві на вас протягом досить тривалого часу. Вони також заявляють, що інфекції обумовлена порнографічні сайту, які ви відвідували. І поки ви були перегляду сайту, вони нібито зламали веб-камеру і ви шпигували. Вони перетворюються ці кадри на зброю для шантажу.

Не вірю, слово в цій електронної пошти. Це підробка, створений, щоб залякати вас і зробити ви поспішаєте в дії, непотрібні. Хакери попит, що вас заплатити викуп у вигляді Bitcoin. Дуже важливо, щоб не робити нічого, що відправник цей лист це кажу вам. Ви не повинні паніка. Просто визнати повідомлення як Поштовий спотворення це і видалити його.

Погана новина в тому, є причина для цієї афери електронної пошти. Якщо ви отримали це повідомлення, це означає, що ви вже став жертвою scamware. Десь на вашому комп’ютері ховається неприємні паразита, який має доступ до ваших паролі, Ідентифікатор входу, адреси електронної пошти і т. д. Такі як ця загроза не можна вводити пристрій по собі. Тільки ви можете дозволити його, щоб вторгнутися у вашому комп’ютері. Ви відкрили спаму електронної пошти з вкладеннями, натиснув на заражених посилання або встановлена безкоштовне програмне забезпечення, що містить шкідливе програмне забезпечення.

Щоб уникнути прихованих загроз, щоб отримати доступ до вашого комп’ютера, під час інсталяції програмного забезпечення, вам необхідно вибрати Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, ніякого додаткового програмного забезпечення стануть видимими для вас, щоб вибрати з. Інші засоби scamware розподілу включають torrent файли і підроблених оновити запити. Кібер-злочинці процвітають на наївність і безпечність. Ви повинні навчитися бути особливо обережними під час роботи в Інтернеті. Розумію, що не все, що ви бачите в Інтернеті є надійним. Бути старанним і подумайте двічі, перш ніж натиснути на shady посилання або оголошення.

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin листі буде міститися ваш пароль та іншу інформацію, електронної пошти, щоб вона виглядала достовірні. Однак, такі докази не є досить хорошим. Те, що вам потрібно зробити, це видалити цей лист, як тільки ви отримали його, а потім Проскануйте свій комп’ютер на scamware паразита, який відповідає за цього кошмару. Цей лист є попередження, ви не повинні ігнорувати. Це ознака того, що безпеку та конфіденційність було дискредитовано, і шахраї зуміли вкрасти цінну інформацію від вас.

Щоб переконатися, що ваші дані є захищеним і ніхто не може отримати інформацію делікатного характеру, вам потрібно позбутися від шкідників scamware, що ховається на вашому пристрої, що приводить до неприємностей. Чим більше часу ви витрачаєте, тим гірше буде отримати вашу ситуацію. Дійте зараз!

Видалення 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *