Видалити “Дивовижний подарунок день” (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити “Дивний подарунок день”. Це керівництво видалення “Дивний подарунок день” працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви бачите оголошення “Awesome Gift Of The Day” кожен раз, коли ви так багато, як дотик, один з своїх веб-переглядачах, у нас є погана новина для вас. У вас є adware паразита у вашій системі і тих пір, поки вона залишається, перегляду веб-сторінки буде продовжувати повний безлад. Ви бачите оголошення на кожній сторінці ви відвідуєте (або ми повинні сказати спробувати відвідати). Немає не щоб позбутися цих рекламних роликів. Вони є скрізь.

За реклами додає докучливих плагін, який сумісний з усіма браузерами, так що незалежно від того, який з них ви надаєте перевагу, вона як і раніше інфіковано. Весь екран постійно покриті оголошень у всіх форм і кольорів. Ви бачите, банери, купони, пропозиції, кращі ціни, в текстах, відеооголошення, спливаючі вікна реклама, порівняння цін, т. д. та ін. Браузер в світі стає нездійсненним завданням. Ви не можете знайти що-небудь ви шукаєте онлайн як ви постійно перенаправляються shady сторінках третіх сторін. Додаткові вкладки відкриті весь час. Ви змушені відвідувати сайти, яка запобігає. Це кошмар і будуть ненавидіти досвід. Що ще гірше, незалежно від того, що ви робите, за реклами не буде залишити вас у спокої. Ні, якщо ви видалите його вручну, які ми пропонуємо, ви зробити якомога швидше. Знайти, де ховається докучливих інфекції і видалити його. Чим швидше, тим краще.

Remove “Awesome Gift Of The Day"
Вірус “Дивний подарунок день”

на рекламне повінь ви з роликів з причини. Це створювало для одержання доходів pay-per-click для її власників. В основному, кожна з яких натискає на оголошення, ви заповните шахраї кишені. Ви стали їх спонсора. Саме тому ви бачите так багато реклами весь час. Тим більше оголошень, які ви бачите, тим більше шансів натиснути отримує. Ще чисел і наполегливість, не тільки те, що за реклами спирається на. Він повинен кліків, і він робить все, що він може отримати їх. Шкідника шпигунів на ваші звички перегляду і дізнається, що вам подобається. Наприклад, якщо часто пошуку корм онлайн, він покаже, усуває про аналогічних продуктів.

За реклами знає все про вас, і він використовує цей intel для відображення реклами, яка буде іскру вашої зацікавленості. Таким чином, він принаймні знає, що можна спокусі натисніть. Не потрапляють в цю пастку. За реклами не піклується про онлайн покупки. Необхідно тільки ваша кліків. Не надавати їх. Уникати всього, породжених інфекції будь-яку ціну. Звичайно, уникнення є тимчасові рішення. Не вдається зробити це назавжди, але принаймні бути дуже обережним, щоб не кнопку, поки ви вилучили порушник назавжди. Як тільки ви робите все зв’яжемося до нормального життя. Там буде більше не вводить в оману реклами, немає редірект хитромудрий сайтів, не неефективні машина. Дійте зараз проти вірусу і отримати машину в норму.

Як на рекламне вдалося проникнути в комп’ютер без тебе реалізації? Це обманом ви звичайно. Він пішов навколо вас але тільки тому, що ви були недбало, дати йому. Найбільш часто використовуваних використання шкідників рекламні програми товстим називається freeware комплектації. Бути дуже обережними при установці безкоштовна програма від Інтернету. Звернути увагу і прочитайте умови, перш ніж ви прийняти їх. Крім того, вибір на користь власні параметри майстра інсталяції замість основні з них. Вони дають змогу переглянути список всіх додаткових додатків, які збираються, щоб бути встановлені разом з вихідного додатка. Також вам дозволено знімете з них виділення. Це зробити. Видалити всі “бонуси”, як вони, як правило, шкідливих і небажаних. Хакери Моліться за ваших недбалості. Вони не розраховують вас взяти час, щоб перевірити весь пакет. Довести їх неправоту. Захистити вашу машину. Єдиний спосіб зробити це зробити вашу належної обачності.

Видалення “Дивовижний подарунок день”

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити “дивовижний подарунок дня” з браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *