Видалити вірус скляні пляшки (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Glass Bottle

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус скляні пляшки. Це керівництво видалення скляні пляшки вірус працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Скляна пляшка є ще одним adware застосунок, який поставляється з відомих SuperWeb ТОВ сім’ї. Однаково іншим членам вищезазначених сім’ї, як тільки скляна пляшка інфільтратів комп ‘ ютера, вона починає генерації тонн марно спливаючу рекламу. Ці з’являтися кожен раз, коли ви хочете використовувати браузер і зазвичай позначені як “Оголошень, скляна пляшка”, “Приніс на флакон” або щось подібне.

Крім того, нав’язливою рекламою здатні викликає часті системи збої, сповільнюючи ваш сеанси перегляду або перенаправлення вам деякі пошкоджені веб-сайтів, який може серйозно загрожувати вашої особистої безпеки. З цієї причини найкраще, що ви могли б зробити це видалити склянний флакон з системи, як тільки ви помітите свою присутність на ньому.

Той факт, що скляні пляшки не можуть бути завантажені з її офіційний сайт – glassbottleapp.com, є явною ознакою, що програма поширюється досить підозрілу. Найчастіше застосування adware розосереджено через пакетні інсталяторів, які зазвичай вийдуть з ненадійних веб-сайтів. Зазвичай це відбувається під час інсталяції нового програмного забезпечення в системі, з тим, що користувачі не ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми. У цьому випадку вони просто погодитися на все, що в поспіху і нехай за реклами в систему, навіть не підозрюючи про це.

Remove Glass Bottle
The Glass Bottle Virus

Майте на увазі, щоб завантажити нове ПЗ з офіційних сайтах тільки, тому що це єдиний спосіб, щоб тримати комп’ютер вільний від рекламного ПЗ додатків як скляна пляшка. Крім того, ви повинні переконатися, що ваша система є добре захищений від зловмисних програм.

Як уже згадувалося вище, як тільки установлено на комп’ютері, скляна пляшка містить miltiple комерційної реклами й інтрузивні спливаючі вікна, поки ви переглядаєте веб-сторінки. Основна проблема з цих оголошень є той факт, що вони містять посилання, які можуть переспрямування до пошкодженого веб-сайти і серйозно загрожувати ваша особиста безпека. Крім того, деякі з цих сайтів сприяти підозрілі інсталяторів, які заповнюються з невідомими програмами, яка може завдати шкоди для вашої ОС. Беручи до уваги ці факти її слід видалити склянний флакон з вашої віртуальної машини як можна швидше.

Окремо від затоплення монітор з численними комерційної реклами, скляна пляшка здатний ваш віртуальний заходи по моніторингу і запис історії веб-перегляду. Після того, як на рекламне збирає достатньо даних про вас, вона починається, забезпечуючи вас з налаштованим реклами, які пов’язані віртуальний інтересів і переваг для того, щоб зробити їх відкривають. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього не відбувається і підтриманню безпеки, слід припинити комерційної реклами, видаливши склянний флакон з ПК.

Слід мати на увазі, що основна мета скляна пляшка зробити легкий прибуток для того, щоб продовжувати своє існування. Єдиний спосіб зробити це для просування товарів і послуг свою партнерську третіх сторін а відображається за реклами, які вони надають. Кожен раз, коли ви натискаєте оголошення, розробники скляна пляшка робить легкі гроші з вас. Таким чином, видалення склянний флакон з системою настійно рекомендується.

Скляна пляшка видалення вірусів

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити скляні пляшки вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *