Видалити вірус пошуку New Tab Mediasearch (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove New Tab Mediasearch

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити пошук New Tab Mediasearch. Це керівництво видалення пошук New Tab Mediasearch працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Були замінені вашої домашньої сторінки та пошуку постачальника? Чи ви, постійно, отримати перенаправляються на дивні і незнайомі сайту, названий Search.newtab mediasearch.com? Це ознака, що ваш браузер був заражений поп викрадач. Шкідливі програми, подібні цим, здатний змінивши настройки браузера таким чином, щоб переконатися, що це може викликати проблеми без перерв. Він здатний вкрасти жертви історії веб-пошуку, перегляду звички та пошукові запити, як встановити різні фіктивні додатки, розширення і панелі інструментів без відома або згоди користувача.

Найбільш дратівливих влади викрадач, хоча, це його здатність перетворити ваш браузер на інструмент показу оголошення. Викрадачі здатні більш ніж атакують ваш екран з численних в текст, прапора і спливаючі рекламні оголошення, які конкретно спрямований відповідно, таким чином, щоб з’явитися більш привабливим і зробити користувача натиснути на них. Мета такої реклами є створення доходів методом pay-per-click.

Браузер викрадачів часто поширюються через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, програмне забезпечення, оновлення підроблені, підроблені оголошення та посилання в комплекті, пошкоджені потокові файли, і т. д. Для того, щоб уникнути потенційного зараження шкідливим ПЗ, користувачі повинні бути обережні, коли вони завантаження програмного забезпечення з Інтернету. Рекомендовано отримати оновлення програмного забезпечення з офіційного і надійних джерел.

Remove New Tab Mediasearch
Search New Tab Mediasearch Virus

Крім того, при завантаженні розшарування вільне програмне забезпечення, ви завжди повинні вибрати Custom/ розширений тип інсталяції, тому ви можете бути в змозі бачити весь вміст пакету. Часто шкідливе програмне забезпечення належним чином не розголошується і користувачі не мають іншого шляху знаючи про його існування, за винятком це одне. Після того, як ви переглядали кожну зазначену програму і застосування, можна легко скасувати вибір будь-якого програмного забезпечення, що ви знайдете підозрілі або що ви навіть не хочу, щоб завантажити в першу чергу.

Хоча вимагачами не вважаються бути реальним вірусів, оскільки вони заразити ваш лише у браузері, не весь комп’ютер системи, це ще не означає, що вони можна недооцінювати. Браузер викрадачів, не нешкідливі. Ви можете бути одному кліці від потенційного інфікування вірусом як троянський кінь або навіть вимагачів! Чи не попадіться в пастку хакера!

Крім того, вашого веб-переглядача буде в кінцевому підсумку падіння, викликає часті збої і замерзає. Це унеможливить будь-яку роботу на комп’ютері. Не дозволяйте кібер-злочинці йти на компроміс веб-безпеки та конфіденційності! Видалити цей паразит шкідливі, поки не стало надто пізно! Дотримуйтеся інструкцій нижче і дізнатися, як позбавитися від цього браузера викрадач сьогодні!

Видалення пошук New Tab Mediasearch

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, дотримуйтесь точно видалити пошук New Tab Mediasearch з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити пошук New Tab Mediasearch з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *