Видалення поганих кролик вимагачів (WINDOWS\INFPUB. DAT) | Оновлено

Ransomware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалення поганих вимагачів кролик (WINDOWS\INFPUB. DAT). Цей поганий кролик вимагачів (WINDOWS\INFPUB. Керівництво видалення DAT) працює на всіх версіях Windows.

Погано кролика є одним з новітні доповнення до сімейства вже величезний вимагачів. Ви напевно, чули про цю нову частину вірус він несе відповідальність за численні інфекцій у Німеччині, Туреччині, Болгарії, України та Росії. На жаль, хоча, ви читаєте цю статтю керівництво видалення, які можливо, означає, що ви стали жертвою погано кролик. Звичайно, ви можете читати просто з цікавості. Якщо це так, можете вважати себе дуже, дуже пощастило. Погано кролик це страшне. Це надзвичайно небезпечні інфекції, і якщо ви в даний час інфіковані, ви перебуваєте в для тонн питань.

Основний модуль інфекція-на WINDOWS\INFPUB. DAT файлів. Якщо ви знайшли цей файл у вашій системі, переконайтеся, що погано кролика на борту. WINDOWS\INFPUB. DAT розташований у ваш C:\Windows каталогу, вона запускається на rundll32.exe і використовується для сканування пристроїв, підключених до вашої локальної мережі. Ця функція загрози все ще перебуває в стадії розробки, але це напевно буде використовуватися в майбутніх версій. Це порівняно новий вірус, але це все ще дуже небезпечно, так що не варто недооцінювати це. Давайте більше подробиць.

Після того, як на вимагачів вводить вашої машини, вона падає на INFPUB. DAT файлів, а також основні DLL і два шкідливі програми. Ці чотири елементи в поєднанні, шифрувати ваші файли. Погано кролик робить повне сканування системи жорсткому диску диск в основному шукати файли, ви створили самі. До них відносяться ваші фотографії, відео, файли MS Office, баз даних, музика, документи тощо. Всі вони отримують зашифровані за допомогою алгоритму сильний encryptions і ви не маєте доступу до будь-якого з них більше. Відразу після шифрування, на вимагачів крапель записку для вас. Вона називається Примітка викуп, і він стверджує, що єдиний спосіб отримати ваші файли назад, придбавши спеціальний ключ.

Шахраї попит 0.05 Bitcoins, яка дорівнює до близько $300 доларів США. Вони стверджують, що після того, як ви платити, вони надішлють вам на розшифровувача, і можна розблокувати ваших даних. Це може бути правдою, але ми настійно рекомендуємо, що ви не платите. Це викликано низкою причин. По-перше, ви маєте справу з шахраїв і шахраї ніколи не можна довіряти. Вони, як правило, ігнорувати їх жертв, як тільки виплачується викупу. Може з’явитися не розшифровувача на всіх. По-друге, що робити, якщо ключ вони дають вам працює тільки частково або взагалі не? То що? Ви втратили свої гроші і не отримати ваші файли назад. По-третє, навіть якщо вони дають вам ключ, і воно працює, як і раніше вас проблеми.

У розшифровувача тільки видаляє шифрування не інфекції. Погано кролик залишиться на вашій машині готові вдарити знову будь-які часи, він вирішує. Ви тепер див чому ці люди платять опція не? Ви не можете виграти. Для того, щоб безпечно відновити дані, ви повинні видалити на вимагачів вперше. Потім якщо резервні копії збережено на зовнішньому пристрої, можна відновити все. Все, що ви, не дають ці кіберзлочинців навіть цент свої гроші і не роблять спонсорувати їх “бізнес”.

Як ви в кінцевому підсумку застрягли з погано кролика? Ну, на вимагачів спирається на ваш неуважності. Як працює схема? Так чи інакше, ви в кінцевому підсумку на вашій сторінці, заявивши, що флеш не оновлюється, і що, якщо ви хочете бачити вміст цієї сторінки, ви повинні оновити його зараз. Зручно, немає посилання умови, що ви натиснете на і install_flash_player.exe файл отримує завантажені на ваш комп’ютер. Потім якщо ви виконати його, ось-ось.

Виконати погано кролика і дав вірус визнати привілеї. Решту ми вже пояснили. Це те, що ми має на увазі “вірус спирається на ваш неуважності”. Чому б вам натиснути на випадкових посилання, щоб оновити програму? Використовуйте лише Надійні джерела. Не дають вам наївність і поспіху. Вона ніколи не закінчується, добре для вас. Не забувайте, що і надалі не повторити ту ж помилку. Єдиний спосіб захистити ваш комп’ютер від інфекції є завжди тримати ваш гвардії.

Погано кролик вимагачів (WINDOWS\INFPUB. Видалення DAT)

Метод 1: відновлювати зашифровані файли, використовуючи ShadowExplorer
Як правило, погано кролика вимагачів (WINDOWS\INFPUB. DAT) буде видалено всі точні копії, зберігається на вашому комп’ютері. На щастя, на вимагачів не завжди є можливість видалити точні копії. Так першої спроби має стати відновлення вихідних файлів із точні копії.

 1. Завантажити ShadowExplorer з цим посиланням: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. Установити ShadowExplorer
 3. Відкрити ShadowExplorer і виберіть диск с: на лівій панеліshadowexplorer
 4. Вибрати за принаймні на місяць тому дату з поля «Дата»
 5. Перейдіть до папки із зашифрованими файлами
 6. Клацніть правою кнопкою миші по зашифрованого файлу
 7. Виберіть пункт “експорт” та виберіть місце розташування вихідного файлу

Метод 2: відновлювати зашифровані файли за допомогою відновлення системи

 1. -У меню Пуск > Усі програми -> аксесуари -> службові -> відновлення системи
 2. Натисніть кнопку “Даліsystem restore
 3. Вибрати контрольну точку відновлення, принаймні місяць тому
 4. Натисніть кнопку “Далі
 5. Виберіть диск с: (повинні бути вибрані за промовчанням)
 6. Натисніть кнопку “Далі“. Зачекайте кілька хвилин і відновлення повинно бути зроблено.

Метод 3: відновити файли за допомогою файлу відновлення програмного забезпечення
Якщо жодна з вище метод працює, ви повинні спробувати відновлювати зашифровані файли за допомогою файлу відновлення програмного забезпечення. Починаючи з погано кролик вимагачів (WINDOWS\INFPUB. DAT) спочатку створити копію оригінального файлу, то шифрує його і видаляє оригінальний варіант, можна успішно відновити оригінал, за допомогою файлу відновлення програмного забезпечення. Нижче наведено кілька безкоштовних програм файлу відновлення програмного забезпечення:

 1. Recuva
 2. Відновлення файлів Пура
 3. Диск дриль
 4. Glary Undelete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *