Видалення вірусу”грати bar.net”

Browser hijackers
Remove Play-bar.net

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити грати bar.net. Це керівництво видалення грати bar.net працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Грати bar.net були класифіковані як типовий браузер викрадач, основною метою якого є сприяння adware. Як тільки цей веб-сайт отримує встановлені на вашому комп’ютері, він негайно змінити домашню сторінку за умовчанням, і пошуковій системі і системі застряє з численними комерційних спливаючу рекламу. Крім того, інтрузивні реклами, передбачено грати bar.net сповільнити швидкість Інтернету, порушити ваш сеанси перегляду і викликати часті системи, тисне, тим самим зберігаючи викрадач на комп ‘ ютері безумовно не рекомендується.

Майте на увазі, що якщо грати bar.net присутня на вашому комп’ютері, вона завжди з причини, і ви повинні знати, що ця програма здатна викликати вас багато проблем. Єдиний спосіб уникнути справу з цих питань є знайдіть і видаліть зловмисні викрадач від системи відразу ж.

Це може здатися дивним, але в більшості випадків користувачів комп’ютера, ті, хто встановити грати bar.net на свої системи, себе. Аналогічно до інших інтрузивні додатків, грати bar.net є такий розумний, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. Найчастіше викрадач входить вашій машині, в комплекті з інших додатків і тримає свою присутність в секреті, поки змінити домашню сторінку і веб-браузер, і тонів комерційної реклами починають з’являтися на вашому моніторі.

Remove Play-bar.net
The Play-bar.net Virus

Є кілька шляхів, що грати bar.net використовує проникнути ваш ПК. До них відносяться ховатися за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання та веб-сайти, або просто видаючи себе за фіктивними системи або оновлення програми. Наприклад, ви могли б впевнені, що у разі оновлення програми на вашому комп’ютері, але виявляється, що ви встановлюєте розорили зловмисних, нав’язливі і небезпечних adware інструмент замість цього. Отже, якщо ви хочете, щоб уникнути мимоволі встановлення рекламного програмного забезпечення в системі, ви повинні бути дуже обережні і пам’ятати, що поспіху, наївність, і відволікання не допоможе вам на всіх.

Якщо грати bar.net був встановлений на вашому комп’ютері, браузер буде отримати залита тонів марно комерційної реклами. Майте на увазі, що якщо натиснути на будь-який з них, ви в кінцевому підсумку встановлення більш небажаних зловмисне програмне забезпечення в системі. Крім того, як виринаючі вікна буде відображатися, кожен раз, коли ви намагаєтеся роботи в Інтернеті, вони здатні заподіяння вам різного роду проблем. Як уже згадувалося, серед цих питань є уповільнення швидкість Інтернету, зазнають частих системи збої і перериваючи активності перегляду. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити полягає у видаленні грати bar.net з комп’ютера прямо зараз.

У всякому разі, найгірший ви будете мати справу з, якщо комп ‘ ютер інфіковано грати bar.net йдеться про здатність викрадач викрадення особистих і фінансових даних. Як тільки грати bar.net вводить свій комп’ютер, він починає діяльність з моніторингу вашого веб-перегляду та каталоги кожен ваш рух онлайн. Після того, як на рекламне зібрано достатньо інформації про вас, він розділяє його з невідомих третьої сторони, які підтримують програми, і вони могли б використовувати його для зловмисних цілей. З цієї причини, ви не тільки видаляти грати bar.net, настільки Захистіть свій комп’ютер від зловмисних програм у майбутньому.

Грати bar.net можуть бути видалені вручну або автоматично. Ручне видалення надані інструкції нижче цієї статті. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

Грати bar.net деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, дотримуйтесь точно видалити грати bar.net з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити грати bar.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *