Балтімор 911 системи паралізована хакерами

Computer Security News

Після недавніх кібер-атаки в Атланті Балтимор 911 система паралізувало від хакерів сімнадцять годинами.

У вихідні дні кібер-злочинці зняв її частину 911 в місто Балтімор, США.

Хакери атакували конкретному сервері і закрили CAD-система з 8: 30 ранку суботи до близько 2 ранку неділі.

“Балтімора 911 диспетчерської системи був зламаний, невідомі актор або актори в минулі вихідні, викликавши тимчасове закриття Автоматизована диспетчеризація і розслідування порушення, офіс мера Катерини п’ю підтвердив вівторок”. в Baltimore Sun повідомила.

«Джеймс Bentley, прес-секретар п’ю, підтвердив, що рубати неділю вранці постраждалих повідомленнями функцій в автоматизованого розсилання, або САПР, системи, але сказав мер не інакше б прокоментувати матерії вівторок.»

Нападники паралізований Аварійна служба комп’ютерних систем автоматизованого диспетчеризації (САПР) використовуються оператори на 911. За даними ЗМІ під час кібернетичного нападу постраждали немає систем за межами один сервер CAD та дані не піддається або крадіжки.

Це послуга ефірних 911 реагувати на будь-яких надзвичайних сигналів і до прямого поліція, вогню і швидкої допомоги на місце надзвичайної ситуації.

Через атаки у вихідні дні операторів на 911 були змушені Розсилка на відповідачі вручну. Іншими словами, 911 та 311 “були тимчасово перейшли в ручний режим.”

Кібер-атаки був запущений у той час як тисячі учасники акції взяли участь у загальнонаціональну марш проти збройного насильства.

Персонал міста змогли “ізолювати і в автономному режимі відповідному сервері, тим самим пом’якшення загроза” з рубати, керівник інформаційної служби в офісі міського голови з інформаційних технологій сказав.

Як уже згадувалося кілька днів тому, мереж Атланта, США були інфіковані варіант вимагачів SamSam, які заблокували декілька внутрішніх систем і зашифровані дані міста.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *