Афера видалити “Yahoo Customer Reward Program” (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити “Yahoo Customer Reward Program”. Це керівництво “Yahoo Customer Reward Program” видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви бачите “Yahoo Customer Reward Program” спливаюче повідомлення на екрані, не бути швидким, щоб святкувати. Нове рекламне таїться навколо і шукає нові жертви. Це підроблені повідомлення є доказом того, наявність зловмисного програмного забезпечення на ваших руках. Він буде нічого не на вашу користь. Його присутність принесуть вам тільки головні болі. Вона перетвориться браузері інструмент показу оголошення.

Кожним кроком ви приймаєте в Інтернеті, ви будете атаковані різні спливаючі вікна, банери, in текстові об’яви та весь вид реклами у фірмі ексклюзивні угод і пропозицій, спеціальні купони і продажів, блимає повідомлень, підроблені, тощо. Основною метою є створення pay-per-click або платними доходу. Це буде виявитися просте завдання, оскільки цей паразит зловмисних має можливість контролювати дії, а також отримати будь-які дані веб-перегляду, як ваш серфінг історії, звички і пошукових запитів. Ось чому відображувану рекламу спеціально спрямований виглядати більш привабливою для користувача.

Рекламне ПЗ часто зустрічаються, щоб сховатися за спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, а також в комплекті програмного забезпечення, запитів підроблені оновлення, і т. д. Ми рекомендуємо нашим читачам, щоб переконатися, що вони отримують їх оновлення програмного забезпечення з офіційного і надійних джерел. Якщо ви бачите випадкові спливаюче, яка закликає вас дотримуватися підозрілі посилання для того, щоб завершити важливі оновлення-не робити, як вона говорить!

Частіше, ніж ні такого shady спливаючі вікна фактично інфіковані шкідливих програм і, натиснувши на них будуть заразити ваш комп’ютер. Інша річ, яку ми настійно радимо кожен користувач, щоб зробити, є завжди виберіть додаткові параметри або Custom режим майстра інсталяції. Це дозволить вам легко відмовитися від будь-яких небажаних програм, які ви вважають підозрілими, або, що ви ніколи не хотіли, щоб завантажити в першу чергу.

Adware може не бути вважається реальні вірус, так як це тільки заражає браузерів, не комп’ютер саму систему. Це, однак, не означає, що він є нешкідливим. Загроза все ще там. Ховаючись за зміст згенерований реклами. Користувач знаходиться в одному кліці від попадання в зловмисних пастку, встановити хакерів. Натиснувши на таких фіктивних оголошень або спливаючі вікна, ви ризикуєте, дозволяючи вірусів на ваш комп’ютер системи як черв’яків, троянських програм або навіть вимагачів!

Ви ніколи не знаєте, що загрози, які ви можете натрапити на. Було б дуже легко для хакерам отримати особисті дані, такі як, але не обмежуючись паролі, IP-адреси, банківські рахунки, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, тощо. Кібер-злочинці можуть вибрати поділитися таку інформацію третім особам, інші-для отримання прибутку.

Якщо ви хочете відновити контроль над вашого браузера і повернутися до безпечних веб досвід, потрібно видалити цей шкідливих паразитів з комп’ютера якомога скоріше, поки не стало надто пізно. Ми можемо допомогти вам у вирішенні цього завдання. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Видалення “Yahoo Customer Reward Program”

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити “Yahoo Customer Reward Program” з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *