Афера видалити “Google Customer Reward Program” (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити “Google Customer Reward Program”. Це керівництво “Google Customer Reward Program” видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо на екрані відображається “Google Customer Reward Program” спливаючі повідомлення, вам нема чого бути схвильованим. Це афера повідомлення є явною ознакою наявності рекламне програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Все що ви робите, не натискайте на це! Це саме те, що кібер-злочинці позаду цього хочуть шкідливих загроз. Ви нічого не виграє від падіння в їх пастку.

Ви отримуєте бомбардуванні за численними перепитування та оголошень, часто у вигляді ексклюзивні пропозиції, акції, спеціальних продажів і купони, блимає повідомлення, у тексті оголошення, підроблені оновлень тощо. Такий зміст рекламних спеціально спрямований на таким чином, щоб виглядати більш привабливою для користувача. Це можливо завдяки за реклами здатність контролювати дії користувача в Інтернеті, а також вкрасти перегляду історії, звички та пошукових запитів. Основною метою є прибуток за допомогою метода PPC (оплата за клік).

Adware можна отримати поширюється через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, запитів підроблені оновлення, вільного програмного забезпечення розшарування, корумпованих torrent файли, сумнівні посилання і оголошень і багато іншого. Для того, щоб уникнути потенційної інфекції adware, є декілька речей, які ми рекомендуємо нашим користувачам робити. Коли завантаження програмного забезпечення з Інтернету, розумні речі робити було б зупинити свій вибір на Настроювана або просунутим типом встановлення. Таким чином, ви можете мати повний контроль над процесом.

Якщо ви бачите будь-якого програмного забезпечення, яке ви вважаєте підозрілі або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу, все, що вам потрібно зробити це, зніміть виділення програми або програми, які ви не хочете, щоб отримати встановлений на вашому комп’ютері. Крім того, користувачі порадили звернути пильну увагу, коли вони оновлюють їх програмного забезпечення. Рекомендовано, щоб отримати ваш оновлення з надійними і ліцензованих джерел. Чи не просто сліпо довіри випадкових спливаюче, яка закликає вас дотримуватися shady посилання для того, щоб отримати бажаний оновлення. Частіше за все такі оновлення виявляються бути підроблені і нічого не принесуть, але біда.

Звичайно, adware не вважається реальні вірус, так як це тільки заражає свій браузер, а не весь комп’ютер системи. Однак, рекламного ПЗ, таких як “Google Customer Reward Program” афера не можна недооцінювати. Оголошень і спливаючих вікон, породжених цей паразит зловмисних може перенаправляти фіктивні і навіть небезпечних сайтів, які намагаються зашкодити комп’ютеру. Такі небезпечні посилання може відкривати бекдори іншими хакерами, які хочуть, щоб вкрасти особисті дані для того, щоб поділитися з іншими третіми сторонами для отримання прибутку.

Ви не хочете, особисті дані як паролі, IP-адреси, банківські рахунки, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, тощо., щоб потрапити в руках або таких злочинців, зробити ви? Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне досвід перегляду, ми можемо допомогти вам. Просто дотримуйтеся інструкцій нижче, щоб дізнатися, як позбавитися від цей неприємний adware, перш ніж вона здатна викликати будь-які збитки, до комп’ютера.

Видалення “Google Customer Reward Program”

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити “Google Customer Reward Program” з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *